Kupno Nike Air Presto będzie łatwiejsze

Jakie jest najważniejsze i najczęściej słyszane pytanie, gdy ktoś chce kupić Nike Air Presto? Jaki rozmiar wziąć?

I nie jest to pytanie wcale głupie, bo Presto od lat pojawiały się na rynku w rozmiarówce znanej z odzieży – S, M, L, XL, XXL, XXXL. I jak tu dobrać buta? Generalnie pojawiały się informacje o tym, jak fitują Presto, ale ta specyficzna dla obuwia rozmiarówka jest po prostu mało wygodna.

Nike zdecydowało się pozbawić nas tej niewygody i dostaniemy normalną rozmiarówkę w Presto. Nie wiadomo jednak kiedy nadejdzie ten moment, mówi się o roku 2016, kiedy pojawi się jeszcze więcej wydań retro Presto, ale oficjalnie nie padła żadna data.

Z jednej strony to ruch dobry, ale z drugiej but zostaje pozbawiony tego specyficznego elementu, który mega wyróżniał tego kicksa. Nie zmienia to jednak nic w kontekście tego, że but i tak jest mega.

P.S. Obserwujcie nasz Instagram -> @kolekcjonerbutow 🙂

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

1 komentarzDodaj komentarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *