Te sklepy krzaki, wyrastające jak grzyby po deszczu i liczące na naiwność kupujących, są po prostu już nudne.

Oto kolejny – www.szch.pl.

Jestem przekonany, że te sklepiki ciągle znajdują klientów i zanim o tym napiszemy, ktoś da się nabrać. No ale błagam, serio nawet w sprzedaży hurtowej często ciężko kupić Jordany w takich cenach. Jeszcze trudniej jest z nieistniejącymi modelami.

A jak ktoś chce spytać – jaka jest różnica pomiędzy kupowaniem oryginałów i podróbek, odpowiemy w ten sposób: taka sama jak w nie byciu złodziejem i byciu.

shcz_fakealert_1

shcz_fakealert_2

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

4 komentarzeDodaj komentarz

    • Człowie najpierw ciuła złotówki, potem poluje, YESt, kupił, XI Space Jam, mało noszone, duma rozpiera. Trzeba założyć, wbić do miacha, taki trochę ‚szpan’ ale niech widzą i podziwiają, to jak posiadać Lambo lub Ferrari…a tu Zonk…patrzysz, a tu 10 Kowalskich w tej samej galerii w takich pomyka, bo na aległo.peel są w dowolnym rozmiarze od 37 do 48 za 305 blacha, funkiel nówka, tylko 2-3 tygodnie trzeba odczekać bo ‚prosto z fabryki w Chinach Ludowych’ przyjadą … ręce mi opadły. Quo Vadis Polsko?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *