Kolekcja Converse x Tyler, The Creator pojawi się w trzech sklepach w Polsce. Dla całej Polski poza Warszawą, mam złą wiadomość, nie będzie to żaden ze sklepów poza stolicą naszego kraju. Buty, ale także – UWAGA – odzież, będziecie mogli znaleźć w Run Colors, CL20 i Converse w Galerii Mokotów.

W secie będziemy mieli trzy buty, które doskonale znamy, ale pojawią się w innych niż wcześniej kolorystykach. Tyler pokazał już na swoim Instagramie kolekcję GOLF le FLEUR. Tym razem mamy do czynienia z Jade Green, Bachelor Blue i Geranium Pink. Wszystkie są równie ładne. Dodatkowo także oczywiście linia odzieżowa – co jest super informacją. W zestawie będą hoodie za 90 dolarów i koszulki za 35 dolarów. Kolorystyk od cholery.

26-latek został nominowany do nagrody Grammy za swój czwarty album – Flower Boy. Generalnie uważam, że współpraca Converse i Tylera jest genialna. Obie strony świetnie do siebie pasują, jak mało która współpraca tego typu podmiotów. Mam też przeczucie, że Tyler doskonale wprowadził One Star na rynek, zainteresowanie tym butem ciągle rośnie.

Każdy kolor Converse One Star w kolaboracji z Tylerem, będzie kosztował 100 dolarów. Premiera 18-ego stycznia 2018.

 

 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *