Pojadę standardem i zbieram specjalnie dla Ciebie kilka świetnych propozycji butów na lato. Jak się pewnie domyślasz, nie ma tu wszystkiego co tylko da się znaleźć na rynku, bo … niemożliwym jest, żeby stworzyć taki wpis. Robię jednak prostą rzecz – powinno być przystępnie cenowo i tak, aby nie ugotować się od stóp.

Enjoy – mam nadzieję to zestawienie przecenionych butów na lato (w większości) będzie dla Ciebie przydatne.

adidas ALPHABOUNCE – 292 PLN

Jeden z najlepiej sprzedających się obecnie modeli marki adidas. Serio, to bardzo dobry but. Czaiłem się na oryginalną kolorystykę, ale nie udało mi się jej niestety kupić.

NIKE MAYFLY WOVEN – 345 PLN

Trzy różne kolorystyki, bardzo przyjemna cena i bardzo przyjemny but. Nie jest typowo sportowy, niektórzy mogą nawet myśleć, że to coś podchodzącego pod casual.

NIKE FLYKNIT RACER – 475 PLN

Cały czas zostało kilka par w niezłej, jak na Flyknit Racer, cenie. Może wypatrzysz coś dla siebie, przeklikaj polinkowane kolorystyki bezpośrednio na stronie Nike.

NIKE ROSHE ONE – 279 PLN

Już klasyk, w tych pieniądzach bardzo fajna opcja. Ale jest i wersja beżowa za 175 PLN! – KLIK

NIKE SB ZOOM STEFAN JANOSKI CANVAS – 245 PLN

Tak, kolejna klasyka – 245 za Janoskiego? Spoko, nawet bardzo spoko.

NIKE LUNAREPIC LOW FLYKNIT 2 – 475 PLN

Wiesz, że uwielbiam ten but, pisałem o nim niejednokrotnie, szkoda, że nie jest o jakieś 50-70 PLN tańszy, wtedy szedłby jak dziki, to przecież Lunar + Flyknit. Hit na letnie podróże.

NIKE SB ZOOM STEFAN JANOSKI OG – 349 PLN

Gdyby tylko był przeceniony – choćby nieznacznie – to wiele osób by go powijało. Jakbym miał wybrać jedne Janoskie dla siebie (wielkość mojej łydki dyskwalifikuje tego buta), to byłyby to właśnie te, w wersji OG.

 

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *