Kilka ciekawych premier tego tygodnia – w większości odbędą się 15.07, jeśli jest inaczej, jest to zaznaczone przy bucie.

Nike Air More Uptempo ‚Bone’

Scottie Pippen był drugim filarem swojej drużyny. Charakterystyczne buty Air More Uptempo ’96 towarzyszyły mu w każdym zaciętym meczu tamtego sezonu. Wyrazisty napis AIR (ang. powietrze) na cholewce symbolizuje jego zamiłowanie do fruwania nad boiskiem podczas kończenia kontrataków i zaliczania zbiórek pod koszem przeciwnika. Ten ceniony model jest teraz dostępny w wyrafinowanej, mlecznej kolorystyce.

Air Jordan 2 Decon Pack

Koncepcja luksusowych butów sportowych nikogo w dzisiejszych czasach nie dziwi, jednak w roku 1986, w którym zadebiutował model Air Jordan II, sytuacja wyglądała zgoła inaczej. Buty stanowiące połączenie egzotycznej skóry i włoskiego rzemiosła budziły skrajne emocje, ale były też pomostem pomiędzy światami luksusu i koszykówki. Tym samym zapoczątkowały trend, który cieszy się dziś niezwykłą popularnością. Najnowsza wersja tego obuwia, w której skórę zastąpiono wysokiej jakości zamszem, zachowała istotę oryginalnego modelu.

Adidas Ultra Boost „Multi-Color”

 

   

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *