Kilka ciekawych premier tego tygodnia [05.08.2017] – w nawiasie zaznaczam zawsze sobotę, bo w ten sposób mam porządek. I Ty wiesz jaki tydzień mamy. Ot, takie zboczenie.

Air Jordan 5 ‚White/Cement

Model Air Jordan IV nawiązywał do tematyki latania poprzez słowo „Flight” (ang. lot) na języku. W butach Air Jordan V nawiązaniem do latania jest design inspirowany myśliwcami z drugiej wojny światowej. Teraz Air Jordan V powracają, upamiętniając swoją bogatą historię: są ozdobione kolorystyką znaną z pierwszego wydania modelu nr IV, klasycznym wzorem imitującym cement i zabójczą kombinacją bieli, czerni i czerwieni.

Nike Explorer Pack

Kolekcja Explorer to połączenie efektów nieustannych badań Nike nad nowymi technologiami, takimi jak Nike Air, z historią wypraw w nieznane. Brązowe logo Swoosh wywołuje skojarzenia z hełmami do nurkowania głębinowego, które otworzyły podwodne granice, a odcienie bieli i niebieskiego są nawiązaniem do skafandrów kosmicznych.

Nike Air Max 97

Spacer po wodzie. Takie skojarzenie może budzić chodzenie w butach Air Max 97, inspirowanych kroplą wody rozbijającą się na powierzchni stawu. Widoczna amortyzacja Air doskonale wpisuje się w stylistykę całości. Jak w filozofii Zen. Model powraca w czarno-białej odsłonie. Pytanie o to, czym jeszcze ten klasyk zaskoczy świat obuwia sportowego, nasuwa się samo.

Tutaj zaczyna się Twoja nocna przygoda. Najnowsza wersja kolorystyczna stanowi połączenie czerni i bieli. Ten klasyczny model Air Max 97 wyróżnia się odblaskowym materiałem i klasycznym, falistym wzorem. Całość widowiskowo ożywa w intensywnym świetle zarówno lamp samochodowych czy lampy błyskowej aparatu w telefonie.

Rewolucyjny charakter modelu Air Max 97 zmienił świat obuwia sportowego. Jego wyjątkowość zainspirowała biegaczy do osiągnięcia szczytu swoich możliwości. Najnowsza wersja kolorystyczna łączy ciemny granat i metaliczne złoto. Odblaskowy materiał i klasyczny, falisty wzór sprawiają, że całość widowiskowo ożywa w intensywnym świetle.

W 1997 r. buty Air Max 97 na zawsze zmieniły oblicze obuwia dzięki pełnowymiarowej, widocznej amortyzacji Air. Dwie dekady później ikona wciąż ma to coś – z nowym wyglądem przystosowanym do noszenia na co dzień. Ta lifestylowa odsłona kultowego modelu Air wyróżnia się kolorystyką łączącą biel, szarość i czerń.

Opływowy model Air Max 97 pojawił się dwie dekady temu jako symbol przyszłości. Widoczna pełnowymiarowa amortyzacja Air czyni Air Max 97 popularnym modelem do noszenia na co dzień. Najnowsza odsłona Air Max 97 jest utrzymana w kolorystyce bieli i delikatnej szarości.

Reigning Champ x Adidas Collection

Dostępne na adidas.pl od 4-ego sierpnia.

Adidas AW Hike Lo

Kolaboracja z Alexandrem Wangiem będzie dostępne na adidas.com od 5-ego sierpnia.

 

Jordan Super.Fly 2017

Dostępne. Zobacz też koniecznie wpisy z mojego pobytu na premierze systemu Nike React.

Projektanci odpowiedzialni za Nike React mówią o tym co składa się na ultimate shoe

Tyler, The Creator x Coverse One Star Pack

Nike React Hyperdunk

Dostępne – super but do basketu. Także w wersji low.

Nike React jako część rewolucji w amortyzacji

         

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *