W najnowszej akcji #NOSZETOTAK, promującej nowe modele Freestyle i Workout, Reebok Classic postanowił pokazać, jak tworzyć najmodniejsze w tym sezonie looki w połączeniu z nowymi butami. Do projektu marka zaangażowała swoich ambasadorów – Natalię Nykiel oraz Holaka.

Freestyle i Workout to buty, których historia sięga lat 80. Początkowo były nieodłącznym elementem stroju fitness, ale bardzo szybko stały się ulubieńcami ulicy i na stałe zagościły w codziennej modzie.
Historia związana z przemianą butów, które ewoluowały od butów przeznaczonych do fitnessu, po obowiązkowy element codziennego stylu, stała się pretekstem do stworzenia wideo lookbooka, który jest modowym przewodnikiem, z jakimi rzeczami najlepiej łączyć ten model butów. Marka do akcji #NOSZETOTAK zaprosiła swoich ambasadorów – Natalię Nykiel i Holaka.
Natalia i Holak wzięli udział w stworzeniu wideo lookbooka #NOSZETOTAK. Cały klip utrzymany jest w klimacie cloud rap. W wideo lookbooku stylizacje zmieniają się z każdym wersem w klipie. Dominują lata 90., czyli ortaliony, dresy i oversizowe ubrania. Cała akcja ma na celu pokazanie, jak uniwersalne są buty Freestyle i Workout. Pomimo, że początkowo były butem typowo sportowym, stały się modelem, który już na stałe zagościł w codziennej modzie i można go łączyć z różnorodnymi rzeczami.

Damski Freestyle HI FBT, to klasyk w ulepszonym, uniwersalnym stylu. Sylwetka tych butów zyskała proste, nowoczesne dodatki, które doskonale wpisują je w trendy współczesnej mody. Freestyle Hi mają proste wykończenie, co pozwala łatwo łączyć je z różnymi stylami ubrań. Natomiast męska odsłona Workout PLUS IT udowadnia, że nie trzeba szaleć z kolorami, żeby się wyróżniać. Do nowego modelu dołączone zostały detale z taśmy, które nadały jego klasycznym kształtom ponadczasowy charakter.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *