Oficjalnie mówi się, że ta kolaboracja trafi do nas już na wiosnę 2017.

W nocy internet butowy obiegła duża informacja o tym, że Jordan i Briand Donnelly podali sobie ręce i powstanie pierwsza w historii kolaboracja Kaws i Jordan Brand.

Donnelly, szerzej znany właśnie jako Kaws współpracował z wieloma, wieloma, wieloma markami streetwearowymi i kicksowymi. W tym m.in. Bape, Uniqlo, Nigo, a także ostatnio Nike i boisko, o którym już pisałem.

Myślisz kim jest Kaws? Zacytuję sam siebie z powyższego tekstu.

Urodzony w New Jersey w 1979 roku mieszkaniec Brooklynu. KAWS odpowiada za projekty limitowanych ubrań i zabawek.

W 1999 roku KAWS rozpoczął projektowanie limitowanych edycji vinyl-toys wspólnie z japońską marką Bounty Hunter. Projekty te stały się hitem praktycznie natychmiastowo w środowisku kolekcjonerów zabawek. KAWS pracował też m.in. z A Bathing Ape, Santastic czy Medicom. Do tego tworzył też projekty z Burtonem, Nike, Vans, Supreme i DC Shoes.

Istnieją także limitowane edycje butelek zaprojektowane przez wspomnianego artystę, w tym dla Dos Equis i Hennessy, dywany dla Gallery 1950 i opakowania dla Kiehl’s Cosmetics. Co ciekawe, współpracował też z Pharrellem Williamsem tworząc projekt butelki perfum Girl, które muzyk stworzył z Commes des Garcons.

Ale mnie tu interesuje but, Jordan IV dokładnie, którym się za chwilę zajaramy i polowanie będzie przepotężne!

Ok, ok.

Fotki, które pojawiły się do tej pory sugerują, że but będzie czarny i otrzyma złote akcenty – i nie, nie są to Royalty. But będzie wykonany z zamszu, a podeszwa będzie fluorescencyjna.

Gdzie znaczek Kaws, gdzie, gdzie?

Spokojnie. Na podeszwie znajdziesz wielkie X, które jest sygnaturą Kaws.

 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *