Po raz pierwszy w historii doświadczamy takiej współpracy – PSNY x Jordan Brand x Michigan. Okazja do świętowania jest niezła, bo Uniwersytet Michigan obchodzi swoje 200-lecie w tym roku, a do tego także 150-lecie szkolnych barw. Do akcji wkracza więc były student Michigan i jak się okazuje współwłaściciel marki PSNY – Dao-Yi.

Kapsuła stworzona na tę wyjątkową okazję została zaprezenotwana podczas New York Fashion week, kilka dni temu pokazywano m.in. buty, oczywiście jak to w przypadku PSNY – Jordan XII. Ah, no tak Michigan to także szkoła, która współpracuje z Jordan Brand, więc wybór tego, kto zrobi coś specjalnego, nie był wybitnie trudny – a Wolverines dostali świetną kolekcję odzieży sportowej, a zarazem fashion. Oczywiście całość musi grać z tym, czego potrzebują gracze, ale też … trenerzy. Dlatego mamy m.in świetne chino.

Zobacz kolekcję, którą stworzono dla uczelni Michigan.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *