DSC_5068

Tyle już było zachwytów nad wszelkiej maści customami, że w końcu zapragnąłem mieć swojego. Pomysł narodził się z 3 lata temu, a wpadłem na niego dzięki Prima Aprillis , który przypada na 1 kwietnia.
Wraz z kolegą stworzyliśmy w photoshopie marchewkową wersję GEL-Lyte III i wrzuciliśmy ją do sieci z dopiskiem „soon”.

Mnóstwo osób podłapało temat, doszukiwali się kolaboracyjnych projektów autorstwa samego RF . Inni przypuszczali, że może w końcu to pierwszy collab butiku Run Colors z Asicsem. Niestety potem wszystko wyszło na jaw, sporo osób było rozczarowanych, niektórzy pisali z żalem, że był to tylko 1 kwietniowy żart.

Jako baza posłużyła tutaj nowa para świątecznego modelu sprzed 2 lat, czyli Snowman. Wykonanie swojego pierwszego customu powierzyłem dobrze Wam znanej ekipie Obuwnik, która bardzo szybko się zgodziła i przyjęła moje zlecenie. Cały proces był wykonany przy użyciu farb Angelus, a na końcu jej matowej wersji, żeby efekt końcowy był jeszcze lepszy.

Na pięcie można znaleźć naszywki w kształcie marchewek, które bez problemu zostały wykonane przez jedną z firm, a ich koszt wyniósł 22zł. Jest to rozsądna kwota jeżeli weźmiemy pod uwagę specjalny wzór na życzenie klienta. Marchewki idealnie uzupełniają ten projekt.

Z pewnością nie jest to mój ostatni custom!

 

 

DSC_5063-2DSC_5065DSC_5064DSC_5091DSC_5080DSC_5087DSC_5088DSC_5089DSC_5090DSC_5072DSC_5069

            

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

instabaks

instabaks

Miłośnik runnersów, członek teamu RunColors tworzący kulturę sneakersową w Polsce od ... zawsze. Wielbiciel azjatyckich klimatów i #TylkoStylDresowy ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *