Włoski sklep Slam Jam uważany Jest przez Ronniego Fiega jako jeden z najbardziej znaczących butików na świecie. Został on założony w 1989 roku przez Luca Beniniego i każdy sneakerhead potrafi wymienić kilka kolaboracji z ich udziałem.

Mamy przecieki odnośnie trylogii na modelu Gel Lyte 3, która rozpoczęła się w 2010 roku i dziś jest jedną z najbardziej poszukiwanych kolaboracji japońskiej marki. Cały nakład wynosił 300 sztuk, oczywiście nie licząc sampli oraz zestawów f&f.

Zestaw zawierał woreczek, vinyl oraz skarpety, a obecne ceny odsprzedaży na przeróżnych grupach buciarskich oscylują wokół zawrotnej sumy 600-800 euro!

Trzy lata później mediolański sklep wraca z drugą odsłoną projektu, gdzie całość jest utrzymana w cytrusowych odcieniach żółtego oraz zielonego. Czynnikiem wspólnym dla obu projektów były dołączane do zestawu skarpety.

Dziś pojawił się przeciek trzeciej już odsłony kolaboracji na linii Japonia-Włochy. Najnowsza odsłona to negatyw kolaboracji sprzed 6 lat. Nie mamy jeszcze informacji na ich temat, ale w świadku sneakerheadów już grzmi i już wiadomo, że będzie je bardzo ciężko dorwać. Póki co dysponujemy zdjęciem z katalogu, ale jak będziemy mieć więcej zdjęć to je podrzucimy!

Czekamy!

10985393_1553056644987188_1233622240500383979_n

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy

instabaks

instabaks

Miłośnik runnersów, członek teamu RunColors tworzący kulturę sneakersową w Polsce od ... zawsze. Wielbiciel azjatyckich klimatów i #TylkoStylDresowy ;)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *