Nagle Reebok stał się moją ulubioną marką.

Reebok nawiązała współpracę ze znaną aktorką, Gal Gadot. To kolejna obok Ariany Grande, Gigi Hadid i Victorii Beckham silna osobowość, która wraz z Ree-bok będzie motywować kobiety i przyszłe pokolenia do stawania się najlepszą wersją siebie.

Gadot dla wielu osób jest symbolem odwagi i wewnętrznej siły, a Reebok od lat pod-kreśla jak ważne są pewność siebie oraz wiara we własne możliwości. Te hasła stały się podstawą kampanii Be More Human, o której dziś przypomina aktorka.

Charyzmatyczna gwiazda, wcielająca się w role nieustraszonych kobiet, podobnie jak Reebok, wierzy, że aktywność sportowa jest dostępna dla wszystkich. W ramach współpracy z marką pokazuje, że sport nie tylko pomaga w pracy nad idealnym cia-łem, ale również wpływa na sfery mentalną, psychiczną i społeczną.

Od najmłodszych lat uprawiałam sport i prowadziłam aktywny tryb życia. Przyczyniła się do tego moja mama, nauczycielka wychowania fizycznego. – mówi Gal Gadot. Dzięki ćwiczeniom stałam się silna, wytrzymała i pewna siebie. Dlatego też podzielam idee promowane przez markę Reebok i cieszę się, że możemy współpracować. – do-dała aktorka.

Za obiektywem sesji z udziałem Gal Gadot stanął znany fotograf, Collier Schorr. W se-rii oryginalnych portretów aktorka prezentuje kobiecą kolekcję treningową Reebok, utrzymaną w wyrazistej, czarno-białej kolorystyce:

• obuwie treningowe Speed HER TR
• legginsy Lux Tight
• biustonosz Hero Strong Bra
• koszulka Perforated Speedwick Tank

Kolekcja dostępna jest na stronie reebok.pl.

Więcej informacji o współpracy marki Reebok i Gal Gadot można znaleźć na reebok.com/GalGadot oraz na profilach @Reebok, @ReebokWomen i @gal_gadot.