Kolekcjoner Butów

Fake Alert: kolejny bezczelny sklep

Dawno nie informowaliśmy o żadnym lewym sklepie, który nadaje się do zakwalifikowania do #FakeAlert. Mam wrażenie, że temat trochę przycichł po tym jak po całym internecie zaczęły krążyć linki z tymi dramatycznymi sklepami. Swoje pewnie i tak co niektórzy zarobili, ale mam nadzieję, że przynajmniej kilka osób utrzegło się przed kupnem podrabianych butów.

A teraz powstał kolejny o nazwie nk2015.pl – nie ma tam nic więcej tylko podrabiany towar.

Popatrzcie na screena i nie kupujcie w tym sklepie.

Zrzut ekranu 2015-12-17 18.35.37

Mieliśmy już kiedyś na naszym rynku ogromny przypadek chamstwa, gdzie jakiś gość podrobił rachunek z Hustla.pl i sprzedawał podrabiane Jordan IV Bred. A teraz sprawa poszła dalej i jest z podobnego poziomu. Osobnik, który założył tę stronkę z lewymi butami, jako dane podał dane prawdziwej, rzetelnej i oferującej oryginalny produkt firmy. Takich ludzi trzeba po prostu rozstrzelać.

Nie kupujcie, nie wchodźcie, nie interesujcie się tym sklepem, ostrzegajcie znajomych, że cały ten asortyment to jedna wielka bujda.

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *