Dawno nie informowaliśmy o żadnym lewym sklepie, który nadaje się do zakwalifikowania do #FakeAlert. Mam wrażenie, że temat trochę przycichł po tym jak po całym internecie zaczęły krążyć linki z tymi dramatycznymi sklepami. Swoje pewnie i tak co niektórzy zarobili, ale mam nadzieję, że przynajmniej kilka osób utrzegło się przed kupnem podrabianych butów.

A teraz powstał kolejny o nazwie nk2015.pl – nie ma tam nic więcej tylko podrabiany towar.

Popatrzcie na screena i nie kupujcie w tym sklepie.

Zrzut ekranu 2015-12-17 18.35.37

Mieliśmy już kiedyś na naszym rynku ogromny przypadek chamstwa, gdzie jakiś gość podrobił rachunek z Hustla.pl i sprzedawał podrabiane Jordan IV Bred. A teraz sprawa poszła dalej i jest z podobnego poziomu. Osobnik, który założył tę stronkę z lewymi butami, jako dane podał dane prawdziwej, rzetelnej i oferującej oryginalny produkt firmy. Takich ludzi trzeba po prostu rozstrzelać.

Nie kupujcie, nie wchodźcie, nie interesujcie się tym sklepem, ostrzegajcie znajomych, że cały ten asortyment to jedna wielka bujda.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *