DJ Khaled ubiera swojego syna w Air Jordan Retro. Portale sneakersowe za granicą robią już z tego może nie wielkie, ale wow. No bo dziecko gościa, który ma dostęp do każdego buta z linii Jordan (albo przynajmniej większości) bez większego problemu, ubrał swoje dziecko w te właśnie buty.

Rewelacja. Cieszymy się, że DJ Khaled doczekał się potomka i gratulujemy – jak przeczytasz to, to weź przynajmniej udostępnij wpis, niech się Ameryka dowie, że my też tu w Polsce butami się zajmujemy. DJ Khaled tym samym awansował do grona matek polek, które robią dokładnie to samo. Kupują swoim dzieciakom fajne buciki, także te z linii Jordan Brand. I nie, nie ma w tym nic złego, sami często mówimy #nawyki wyrabia się od małego. Przez awans rozumiemy raczej – to nic wielce zaskakującego, że dziecko Khaleda lata w J’s.

Nike Air Huarache kupicie w Nike -> KLIK


Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *