Czas na kolejną intrygującą kolaborację. PUMA zaprosiła do współpracy światowej sławy artystkę – Shantell Martin.

Urodziła się w Anglii, ale to Nowy Jork stał się jej domem i miejscem, gdzie rozpoczęła swoją karierę. Znana ze swoich niezwykle świadomych rysunków czy projekcji świetlnych, Martin łączy humor z wątkami autobiograficznymi, co według niej jest mostem między sztuką, performancem i codziennym życiem. W debiutanckiej kolekcji PUMA x SHANTELL MARTIN znajdują się klasyki sportowej marki, na nowo zinterpretowane ilustracjami oraz napisami artystki. Wykorzystane materiały wysokiej jakości, monochromatyczne looki oraz wymyślne detale sprawiają, że projekty są śmiałe, oryginalne i zaczepne.

Inspiracja charakterystycznym stylem Shantell, a także jej pasją do samo-odkrywania nadało klasykom PUMA zupełnie nieoczywistego charakteru. W kolekcji dominują buty, takie jak dobrze znany Suede czy Clyde, ale także Platform Strap i klapki. Linia ubrań w klimacie basic to m.in. dwuwarstwowe kurtki i t-shirty.

Współpraca z marką PUMA była świetną zabawą. Czułam się naprawdę cool mogąc połączyć swoje artystyczne DNA i kultowe modele marki. Absolutnie uwielbiam w tej kolaboracji ukryte wiadomości, które czynią projekty prawdziwie wyjątkowe – skomentowała swoją nową kolekcję Shantell Martin

Pierwszy drop kolekcji PUMA x SHANTELL MARTIN pojawi się 10 lutego, natomiast kolejny zobaczymy już 21 lutego. Produkty będą dostępne na PUMA.com, w sklepach stacjonarnych PUMA oraz w wybranych sklepach sneakersowych.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *