Czy Jordan IV x Eminem x Carhartt są warte 20 tyś dolarów?

Jakoś w sierpniu po raz pierwszy pojawiła się informacja o tym, że Jordan Brand i Eminem będą współpracowali ze sobą po raz kolejny. Dlaczego jest to tak ważne? Bo wszyscy w zasadzie czekamy na sequel z 2005 roku, a jak wiadomo, taka kolaboracja to kolejny murowany hit.

Edycja 2015 oczywiście w wersji PE, dołącza do JB i Eminema kolejną firmę, podobnie jak raper, rodem z Detroit. Jest to odzieżowy Carhartt, który miał już okazję współpracować z Eminemem w przeszłości. Wszystko zostaje więc w rodzinie, ale but nie został jeszcze potwierdzony. Po rynku krąży kilka par, za które sprzedający chcą niebotycznych pieniędzy. Wiadomym jest, że są to osoby z bliskiego środowiska Eminema, a cena to nawet 20 tysięcy dolarów.

Popatrzcie na foto. Czwórki to but kultowy, PE dodaje im dodatkowej magii.

EDIT: Aukcje butów, z których dochód  zostanie przeznaczony na cele charytatywne, zostały przesunięte. Na kiedy? Nie wiadomo, sprawdzajcie tutaj.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *