Czy to będzie nowy produkt od Colette we współpracy z Asicsem? W tym roku ze względu na 25-lecie modelu, żelki trójki stoją w ogromnym tłumie. Ale tłumie, który  jest naprawdę najlepszy na swoim poziomie. A teraz na wolne miejsce (o ile w ogóle ktoś myślał, że takie jest) wchodzi jeszcze Colette.

Model, który zobaczycie na poniższych zdjęciach to colette x Asics Gel Lyte IIi i nie wiadomo kiedy pojawi się w sprzedaży. Cechy charakterystyczne? Widać wyraźnie – dodano logo Colette na (powiedzmy) pięcie, niebiesko-biała kolorystyka w charakterystyczne dla Colette kropki.

Pozwolę sobie – skoro nikt nade mną nie stoi – delikatnie skomentować ten release. Sorry, ale o ile generalnie jest to ładny but, to moim zdaniem odstaje od wielu innych kolaboracji. Przypomnijcie sobie choćby Afew czy Titolo.

colette-asics-gel-lyte-iii-01

colette-asics-gel-lyte-iii-02

colette-asics-gel-lyte-iii-03

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *