Mamy dopiero czerwiec 2015, a już wiadomo, że w 2016 pojawią się cztery modele Air Jordan. O Air Jordan XII Cherry już pisałem, dojdą do nich także dwunastki French Blue, Air Jordan IV Marquette (najpewniej) i chyba w tym momencie największy hit – Air Jordan IV White Cement z Nike Air na pleckach. Klasyka zaprojektowana przez Tinkera Hatfielda powróci i dla wielu z nas będzie to spełnienie marzeń – szczególnie dla tych, którym nie udało się nigdy kupić czwórek bez logo Jumpmana.

Obok czwórek cementów, drugimi najbardziej wyczekiwanymi są wspomniane Cherry, które są jedną z oryginalnych kolorystych dwunastek, w których grał MJ. To właśnie w tych butach MJ dostał cross od Allena Iversona.

Kolejne dwunastki to French Blue (choć przyznam szczerze, że po pierwszych zdjęciach sądziłem, że to Royal Blue). Dwunastki French Blue to jedna z najpopularniejszych kolorystyk nie w CW Chicago, a na rynku pojawiły się kilka miesięcy po tym jak MJ zakończył karierę jako gracz Wizzards. I trzeba przyznać, że ta kolorystyka jest naprawdę piękna.

No i dochodzimy do drugiego modelu czwórek – do tej pory pokazało się jedno zdjęcie, które wskazuje na to, że będzie to kolorystyka Michigan, lub Marquette. Internety stawiają na tą drugą – ale nie ma tu jeszcze żadnego potwierdzenia.

Nie znamy jeszcze daty żadnej premiery powyższych kicksów.

air-jordan-xii-og-white-red-01-570x379

air-jordan-12-french-blue air-jordan-4-marquette
IMG_3770

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *