Czarna Pantera – premiera już za chwilę, więc Marvel ciśnie z kolejnymi kolaboracjami butowymi. Po tym jak widzieliśmy już buty Clarks ubrane w szaty króla Wakandy.

Do gry dołącza New Balance i Jimm Jaz. Wspólnie z Marvelem firmy stworzyły proste, czarne buty, odzwierciedlające BLACK w Czarnej Panterze, strój Black Panther, z delikatnymi, srebrnymi dodatkami i czerwonym duebre Marvel. W paczce są dwa buty, New Balance 574 Sport (najlepsze 574 Sport jakie wyszły, wiadomo) i 990V4. Obecnie buty można kupić w Jimmy Jaz oraz online na stronie sklepu, ale 16-ego lutego, kiedy premierę będzie miał film, buty mają być dostępne dla szerszej rzeczy na newbalance.com.

Czarna Pantera to najnowszy film ze stajni Marvel Studios, który opowiada o królu państwa Wakanda, T’Challi, który jest także superbohaterem. Wakanda to kraj fikcyjny mieszczący się w Afryce. Black Panther był już obecny w Captain America: Civil War i zrobił tam olbrzymie wrażenie. Moi przyjaciele z Noizz byli na spotkaniu w Londynie z aktorami. Najs shit!

Premiera filmu, jak wspomniałem, 16-ego lutego, pokazy przedpremierowe w Cinema City od 14-ego lutego. Wiadomym jest, że wybór filmu na walentynki jest oczywisty. 😉

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *