W 2016 roku Toy Story, a w zasadzie Disney współpracował z Vans tworząc bardzo fajny i głośny projekt odnoszący się do tego kultowego filmu animowanego. Pixar, który jest częścią Disney’a, wychodzi z wyciągniętą ręką do kolejnej marki obuwniczej i dogaduje się z Converse, tworząc trzyelementową kapsułę, w której skład wchodzą Jack Purcell, All-Star 100 High i All-Star 100 Low.

Niska wersja All-Star przenosi nas do postaci Buzza Lightyera, buty ubrane są w kolory tego właśnie bohatera, mają znaczące, konkretne elementy wskazujące czym są i z kim mają korespondować. Purcell i wysokie All-Star to natomiast galeria postaci, od Woody’ego przez Mr. Potato Head itd. Podobno buty mają trafić do sprzedaży w USA już wkrótce. Nie ma jednak żadnej konkretnej informacji.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *