Każdego dnia na świecie dzieje się coś wielkiego. Ostatnio np. jedną z największych rzeczy było pojawienie się w ofertach sprzedaży kicksów Michaela Jordan … ale nie takich, które są sygnowane jego logotypem i których nie miał nawet w dłoniach. Mowa o takich, które miał na nogach i to jeszcze przed tym jak zagrał w NBA.

Na rynku pojawiła się stara para Converse, które MJ zakładał podczas Igrzysk Olimpijskich w 1984 roku. Szczęśliwy chłopiec do podawania piłek, który ‚wylosował’ szóstkę w totolotka dał buty do sprawdzenia. Oryginalność tych została potwierdzona, a aukcja wystartowała w Grey Flannel Auctions. Cena wyjściowa? 50 tysięcy dolarów.

Ciekawe, czy cena tego modelu przekroczy 71 tysięcy zielonych, które uzyskały Nike z debiutanckiego sezonu Jordana w NBA, a może więcej niż dwunastki Flu Game.

michael-jordans-1984-olympic-sneakers-are-up-for-auction-1

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *