Mniej więcej dwa lata temu ogłosiliśmy wszem i wobec, że ambasadorem cyklu #JKDN został Tede.

A teraz mamy kolejny bang i zwalamy Wam na głowę taką kolaborację, że nie jesteście tego w stanie udźwignąć żadnym ze swoich zmysłów. Mówimy tu o sytuacji, którą możemy porównać do podania sobie ręki przez Riccardo Tisci i Nike, romansie Atmos i Nike, czy Patta x Nike lub Asics x afew, albo Kanye West x adidas.

Po prostu – jest grubo!

Swoją przestrzeń na stronie zagospodaruje nikt inny, jak znany Wam gość, którego pseudo to InstaBaks. Kamil jest bardzo dużą przeciwwagą dla umysłów wychowanych w środowisku koszykarskim, jego kolekcja to zupełnie inny rozdział tej pięknej książki, która zatytułowana jest SneakerGame i całkowicie inne wykonanie tego samego, wpadającego w ucho utworu.

Czytajcie od dzisiaj na stronie gościa, który w kolekcji ma perełki, o których wielu z Was (nas) może tylko pomarzyć, gościa który nie tylko jest integralną, ważną częścią naszej kultury, ale tworzy ją od podstaw.

Wpisów Baksa szukajcie już wkrótce w dziale – InstaBaks.

Enjoy, bo my już się jaramy 🙂

A poniżej szybki przegląd Nike Air Max Baksa

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *