Bring Your Game – gwiazdy NBA w kolejnej reklamie Nike

Ile razy już to powtarzałem? Nike robi genialne reklamy, w związku z tym, że wiele kampanii reklamowych w formie wideo przeniosło się do sieci i firmy nie muszą już dostosowywać się do ograniczonego czasu antenowego proponowanego przez telewizje, a do tego do kosztów ponoszonych w związku z zarezerwowaniem sobie tego czasu. Dzięki temu można rozwinąć skrzydła, a jako nośnika użyć własnych kanałów komunikacyjnych w internecie.

Tak np. jest z Nike, które zamiast 30, lub 60-sekundowych spotów, tworzy nieco dłuższe, ale ciągle dynamiczne i wzorowo dopracowane historyjki. Co najważniejsze, te historie mają w sobie sporo dystansu, który aż bije od bohaterów. W najnowszym dziele Nike mamy top topów związany z Nike Basketball – Kobe Bryant, LeBron James, Kevin Durant, Paul George, Anthony Davis, Kyrie Irving, Elena Delle Donne (MVP WNBA).

W kampanii zatytułowanej Bring Your Game gwiazdy opowiadają o tym, co robią poza parkietem. Zresztą, zobaczcie sami. LeBron jest mistrzem dystansu do samego siebie.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *