Nie lubię printu 3.0 na Ultra Boost. Jeśli śledzisz bloga, to doskonale o tym wiesz. I z pomocą przybyła ekipa Obuwnika.

Daj nam te buty, daj, zrobimy z nich robotę. Zobaczysz.

Zobaczyłem. Zrobili. I teraz premierowo widzisz i Ty – jest gruba robota.

Projekt Alpha Boost kryptonim Ultra Boost 3.0 MA-1 jest inspirowany jedną z moich ulubionych, klasycznych kurtek marki Alpha Industries – bombera MA-1 (drugą jest M65). Obuwnik wymyślił i wziął z MA-1 to, co najlepsze. Oryginalną kolorystykę Sage Green i pomarańczową podpinkę – te dwie kolorystyki dominują buta, ale dla lekkiego kontrastu i oddechu podeszwa stała się czarna.

W początkowych założeniach rozmawialiśmy o pomarańczowym Ultra Boost, ale to by było za dużo. Pomarańczowa jest natomiast wyściółka oraz wkładka w środku buta. Tak jest po prostu lepiej, bardzo dobrze, wręcz genialnie.

Detale? Na językach wylądowały meteczki Alpha Industries, a na wkładce jest niespodzianka od ekipy Obuwnik – logotyp KolekcjonerButów.

Nazwa? Alpha Boost. Czy trzeba tłumaczyć coś więcej? Kryptonim UB 3.0 MA-1. Wojskowo.

Ale Alpha Boost nie były pierwszym pomysłem, który miał powstać, bo długo z Rychem rozmawialiśmy o Multicolor 3.0, może z innymi kolorami niż powstawały do tej pory, padały jeszcze z 2-3 pomysły. Miał być lekko zmieniony but pod kolorystykę bloga. Nie. Alpha Boost to pomysł najlepszy i najmocniejszy z nich wszystkich.

Dzięki mordeczki za ten piękny rysunek na butach!

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj – http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *