Alife kolaboruje z Asicsem

Ale mega sprawa. Alife kolaboruje z Asics i tworzy mini-kolekcję pod maraton nowojorski.

Butowa część kolekcji zawiera dwa modele. Jeden, którego można użyć podczas maratonu i jeden do relaksu po przebiegnięciu 42 kilometrów. Lifestyle to Asics Gel-Kayano Trainer, a performance Asics Gel-Kayano 22. Oba mają to samo CW, które pasuje również do odzieżowej części paczki, którą tworzyło Alife.

Ta jest bardzo ciekawa. Mi z całego setu najbardziej podoba się bluza, a najbardziej zastanawiającym elementem jest numerek, który znajduje się zarówno na kurtce, jak i bluzie. 158 oznacza lokalizację sklepu w NYC (158 Rivington Street), w którym kolekcja będzie miała swoją premierę (30 października o godzinie 12). Set będzie też dostępny online. 99 … 99 problems but girl ain’t one? Chyba nie, a ten numer został dobrany nieco przypadkowo i nie oznacza kompletnie nic.

Bluzy, kurtki, spodnie, spodenki, koszulki, są oczywiście performance. Mnie cieszy bardzo to, że streetwear przenosi się też na biegaczy.

Ciuszki Alife możecie kupić np. w UrbanCity.

   

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *