Air Jordan III Bred? By Obuwnik

Ola i Gabriel prezentują swoje najnowsze dzieło z Obuwnika (klik do polubienia profilu na FB i drugi do Instagrama).

Trafiła do nas kolejna para Air Jordan III, tym razem do personazliacji. Otrzymaliśmy wytyczne od klienta dot. wyglądu nowej kolorystyki, zasugerowaliśmy kilka drobnych zmian i prezentujemy Wam efekt końcowy!

Naszym zdaniem nowa kolorystyka wygląda zdecydowanie lepiej 🙂

Pracowało się przy nich bardzo rewelacyjnie, bo takie zlecenia to sama przyjemność. Zaczęliśmy standardowo od gruntownego czyszczenia całych butów, następnie zajęliśmy się podeszwą środkową poprzez przygotowanie jej do zmiany koloru. Po kilku warstwach barwnika nałożonych aerografem przystąpiliśmy do cholewki, którą dokładnie odtłuściliśmy. Następnie nastąpiło barwienie wyściółki w środku butów. Na sam koniec potraktowaliśmy buty utrwalaczem, zostały także zaimpregnowane i są gotowe do wysyłki.

A teraz trzy zdania ode mnie. Wiadomym jest, że prym wśród kolorystyk Air Jordan III wiodą White Cement i Black Cement, następnie mamy True Blue. Kolorystyka Crimson, którą przerabiali Ola i Gabriel w mojej ocenie jest bardzo przeciętna. To, co dostanie zadowolony (miejmy nadzieję) klient, jest kilka poziomów wyżej. Generalnie but przypomina niewypuszczone nigdy Bred (powstał chyba tylko sample), z małą różnicą – wyściółka w środku buta jest czerwona, a nie czarna. Dla mnie rewelacja!

11990288_10203567031256685_307863571_o

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *