Siatka od zawsze była kojarzona ze sztywnymi regułami, ale wystarczy nadać kilku elementom inny kolor, aby stworzyć zupełnie inny pattern, zmienić kilka linii, aby powstał zupełnie inny kształt. Deerupt – najnowszy model buta adidas Originals zaskakuje minimalistycznym i nowoczesnym designem.

Sylwetka Deerupt została zaprojektowana, aby wzbudzać zainteresowanie, zakłócić zastany porządek. adidas Originals świadomie rezygnuje z trzech pasków, na rzecz prostego konceptu opartego na mocnych kolorach i charakterystycznym elemencie – siatce okalającej zarówno podeszwę jak i całą cholewkę.

Deerupt to współczesne spojrzenie na dziedzictwo adidas, zrealizowane w zupełnie nowym stylu. Charakterystyczna siatka występowała już w podeszwach butów biegowych z przełomu lat 70 i 80. Była znakiem rozpoznawczym modelu Marathon Training. W 2018 roku adidas Originals podkreśla rolę nowych konceptów i dopasowuje je do potrzeb nowoczesnych odbiorców. Futurystyczna dzianinowa cholewka, pokryta elastyczną siatką i ultralekka konstrukcja buta Deerupt zapewniają najwyższy stopień dopasowania do stopy i wyjątkowy komfort użytkowania.

Pierwsze kolorystyki modelu adidas Originals Deerupt będą dostępne od 22 marca m.in w sklepach stacjonarnych adidas, za pośrednictwem strony adidas.com. Cena 399 PLN.

 

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *