9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [4.12.2017]

adidas robi imprezę – Secret Party. Już 9-ego grudnia. Niestety mnie nie będzie, ale dziękuję bardzo za zaproszenie.

Kampania na 35 rocznicę Air Force 1 dobiega końca, ale but w ciekawych wydaniach na pewno nie zniknie z półek sklepowych w 2018 roku. AF1 będzie częścią kolekcji Black History Month, a cholewka jest pomalowana w pan-afrykańską flagę. But trafi do sprzedaży w okolicach lutego 2018.

adidas przygotował takedown Calabasas Powerphase, buta Kanye Westa. Powerphase to najprostszy i najtańszy sposób na wejście w linię Kanye Westa, a teraz… będzie jeszcze taniej. But będzie kosztował 90 dolarów, ale oczywiście nie będzie to obuwie brandowane Westem. Nazwa? adidas Rascal. Premiera w okolicach czerwca 2018.

A przy okazji, oto kolejna kolorystyka Calabasas. Szara wersja tego buta pojawi się 9-ego grudnia.

Jak wskrzesić buta? Poczekać na jego 35-te urodziny, a następnie zasypać rynek projektami od czołowych designerów, mieszając ich wizje ze starą szkołą. Virgil Abloh, Don C, Travis Scott spotkali się w pop-up store w Chicago, miejscu które przez chwilę było poświęcone AF1. Tłum? Oczywiście, że tak, zagrali Mano, Chase B i HXLT – Chicago przez chwilę było stolicą kultury. W środku m.in. miejsce do personalizacji kolekcji AF-100, strefa DIY nazwana Maker’s Studio.

Reebok i Allen Iverson ponownie będą projektować buty. I dla fanów basketu jest to informacja kozacka jak cholera. Ostatni but z nazwiskiem Iversona pojawił się w 2014 roku, od tego czasu na rynek wpadały jedynie retro (de facto lepsze niż edycja 2014). Iverson widział się już z ludźmi z Reeboka i na Instagramie dał do zrozumienia, że zespół pracuje już nad nowymi butami. Aha, jak nie pamiętasz, to Iverson podpisał lifetime deal z Reebokiem w 2001 roku.

Pamiętasz słynne buty Michaela Jordana z finałów z 1997 roku? Tak, te Flu Game, gdzie MJ grał chory. Tamte zostały wylicytowane za ponad 104 tysiące dolarów. Ale przed Flu Game, Jordan też grał w butach dokładnie takich samych, tym samym kolorze, takim samym rozmiarze. Nie tylko w finałach, bo i w całych play-off w 1997 roku. W finałach konferencji Bulls przebiegli się w pięciu meczach po Miami Heat. Buty na aukcji są z tej właśnie serii. Start za 2,5 tysiąca dolarów, koniec aukcji już 20-ego grudnia. Robimy zrzutkę?

Rekordowe Air Jordan XII

Chris Paul włożył na nogi niewypuszczoną do tej pory kolorystykę Air Jordan IV Bred PE. Gracz Houston Rockets pojawił się w nich podczas swojego eventu w Los Angeles.

Pojawiły się zdjęcia sampli adidas Yeezy Boost 650. Mi coś przypominają, Tobie na pewno też.

 

         

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *