9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [30.11.2017]

Może być tak, że w momencie czytania przez Ciebie tego tekstu, już jest po wszystkim, ale plotka głosi, że 30-ego listopada nastąpi(Ł) restock Yeezy Boost 350 V2 Beluga 2.0. Sprawa jest prosta, ile będą warte buty na rynku wtórnym?

ESPN zrobił unboxing ZO2, w materiale zobaczysz Darena Rovella, specjalistę od biznesu sportowego, oraz człowieka znanego jako Nick DePaula, specjalista butowy. 23 minuty… opowieści.

Mówi się o tym od jakiegoś czasu, Nike i Off-White nie kończą swojej współpracy. Podobno już w przygotowaniu jest kolejna odsłona współpracy. Wypłynęły m.in. zdjęcia Air VaporMax w kolorze białym, tegoroczne czarne, odsprzedają się obecnie z około 700 dolarów.

Buty adidasa o wartości pół miliona dolarów zostały zrabowane przez mieszkańców wsi we wschodnich Chinach, kiedy ciężarówka wioząca towar stanęła w płomieniach. W samochodzie znajdowało się około 10 tysięcy par butów. Kierowca próbował ratować towar, częściowo mu się udało, ale został podczas próby ratunku ranny. Złodziejaszki nie ukradły wszystkiego, sporo butów zostało i zostało uratowanych. Ciekawe tylko jakie buty jechały ciężarówką.

Nike celebruje i podkreśla ważność swojego BIG LOGO na Air Max 90, ze specjalną kolekcją. Cholewka Nike Air Max 90 jest cała czarna, a na bokach znajdują się klasyczne kolory pierwszych kolorystyk butów – Laser Blue i Infrared. Ale nie tylko na logotypie, barwa jest nałożona jakby niesymetrycznie, jakby bez sensu. Wcześniej widzieliśmy ten sam patent na białych AM 90.

W zasadzie nigdy nie wspomniałem o tym bucie, ale Odel Beckham Jr. ma swoją, specjalną edycję Air Force 1 SF. I kilka dni temu podarował buta LeBronowi Jamesowi, pakując go w specjalne opakowanie ze spersonalizowaną notką.

Rekonstrukcji Air Force 1 ciąg dalszy. Tym razem działania przy AF1 wykonali panowie z PSNY. Cholewka ze skór wysokiej jakości, zmieniony wygląd buta … na bardzo fashion. Najciekawszym detalem tej modyfikacj jest napis PROPERTY OF PSNY, NOT FOR RESALE.

9-ego grudnia do sprzedaży trafi Air Max 97 Country Camo. Świetnie wyglądające wydanie, bardzo lubianego w tym roku buta. Dla mnie to Country Camo to lekka modyfikacja Woodland. Tę kolorystykę po raz pierwszy widzieliśmy na nogach gracza Cleveland Cavaliers, Isiah Thomasa kilkanaście dni temu. 

Pojawił się długo wyczekiwany przeze mnie trailer (w sumie teaser) do Avengers: Infinity War. Polska nazwa kompletnie mi się za to nie podoba. Po zapowiedzi widać, że film po prostu będzie dobry i będzie świetną kontynuacją wątków z poprzednich produkcji. Warner Bros – uczcie się.

   

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *