9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [15.03.2018]

1. Jordan Brand zrobiło niespodziankę – 5200 par Air Jordan III Justin Timberlake wpadło do sprzedaży w Toronto. Tak, nierealne do kupienia, bo dostępne tylko w sklepie Jordan w Toronto o godzinie 6:23. But był przedstawiony podczas Super Bowl 52. Cena – 200 dolarów, ale na rynku wtórnym już 1000 zielonych.

2. Sizeer dostał od adidasa dostęp do modelu Powerphase. But wpada do sprzedaży już 17-ego marca, jest bardzo przyjemnym trzewikiem, wykonanym z mega skóry i w niezłej cenie 500 PLN. Najładniejsza była wersja szara, czarna jest przyzwoita, ale czegoś jej brakuje – chyba. Tak czy inaczej, będzie pewnie tych parek całkiem sporo i fajnie, ludzie którzy są realnie zainteresowani butem, po prostu sobie go kupią.

3. Moje koszykarskie mordeczki, Stephen Curry miał 30-te urodziny. NBA przygotowało 30 jego najlepszych zagrań, widzieliście pewnie wszystkie, ale dalej robią ogromne wrażenie.

4. Przełożono premierę Air Jordan III Flyknit. Dlaczego? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że buty pojawią się w sprzedaży 18-ego sierpnia.

5. Już za chwilę, już za chwileczkę premiera miesiąca (albo jedna z dwóch). Nike Air Max x atmos Animal Pack.

Nike Air Max x Atmos Animal Pack już w sobotę 17.03

6. Pamiętaj też o wyprzedaży w Nike.

30-procentowa wyprzedaż w Nike

7. Przesunięto na sierpień premierę Air Jordan III Flyknit, ale wcześniej najpewniej pojawią się Air Jordan I NRG H2H, czyli Homage to Home. Początkowo ten dwukolorowy but miał wjechać do sprzedaży 19 maja, ale okazuje się, że pojawi się w sklepach już 21-ego kwietnia.

8. Fajnym tematem jest to, że w kilku sklepach w Polsce pojawią się adidas Hu Trail Holy. Buty będzie miał m.in. Sneakerstudio i Runcolors

9. Umarłem, Drake i Travis Scott grają w ostatni hit internetu – Fortnite. Drake ukrywał się jako krzak – mistrz. Muzyk mówi, że gra w grę od około 2 miesięcy. Poniższa rozgrywka toczona jest z jednym z najpopularniejszych i najlepszych streamerów na Twitchu. Temat oglądało ponad 500 tysięcy ludzi – rekord.

Oglądaj na żywo film od użytkownika Ninja na www.twitch.tv