8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [8.03.2018]

1. Przede wszystkim, wszystkiego najlepszego drogie Panie. 

2. Pojawiły się zdjęcia Air Max 1 z paczki Just Do It. W paczce są też Air Max 95 i Air Force 1. Najładniejsze moim zdaniem są właśnie AM1, które mają fajnie naniesione patche i wszywki na buta. Do tego ten miks kolorystyczny jest po prostu świetny.

3. Marki dalej nie wiedzą jak komunikować się z kobietami. Mówi o tym ciekawie Joanna Stopyra-Fiedorowicz, autorka badania Women Power Index – KLIK. Dlaczego o tym wspominam? Bo od lat swoje starania do tego, aby lepiej docierać do kobiet wkłada Nike – kilka lat temu programy treningowe skierowane do kobiet, organizowane przez kobiety, w tym roku zmieniono strategię obuwniczą i wypuszcza się buty nie zmniejszone rozmiarami, ale przerobione zgodnie z sugestiami kobiet. Kolekcje są po prostu bardzo, bardzo dobre – mówię o przerabianych Air Jordan 1 – KLIK

4. Po 20 latach powrócą Air Jordan XIV Last Shot. Ten ostatni but, który Michael Jordan miał na nodze, kiedy pogrążył Utah Jazz. Czternastki w tej kolorystyce pojawiały się w 1999 roku, 2005 i 2011.

5. Urodzony w Chicago Daniel Jacob jest artystą, który po raz pierwszy pojawił się na radarze, kiedy to stworzył kryształowe rzeźby Air Jordan 1. Buty były pokazane w Market Art and Design w Hamptons. Teraz, po tym jak zauważyli go ludzie z Jordan Brand, Daniel Jacob robi dzieła sztuki, w których można chodzić. Powstały kryształowe Air Jordan I High Chicago Winter. Cholewka jest zbudowana z 15 tysięcy kryształów Swarovskiego. Koszt? 6,5 tysiąca dolarów – ale wersji złotej.

6. Nowe pary kolaboracji Nike x Off-White? Tak, tym razem będzie to czarna wersja Air Max 90. Buty mają pojawić się w sprzedaży w październiku. Podobno będzie więcej wydań.

7. Patronuję książce. Po raz drugi w historii bloga – co mnie bardzo cieszy. Detale poniżej.

John Stockton i jego historia. Rusza przedsprzedaż autobiografii legendy Utah Jazz!

8. Pamiętaj też i dziel się informacjami z Fake Alert.

Fake Alert: łatwo wpaść jednym produktem – Shoegallery

         

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *