8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [17.10.2017]

Nike wypuszcza złote Nike Air Max 97, które odnoszą się do dzieciństwa Cristiano Ronaldo. But jest nieco zmieniony, bo panele na cholewce są jakby pozszywane. Podobno Ronaldo grał w piłkę jako dziecko tak często, że przecierał buty z astronomiczną prędkością, stąd też pozszywane fragmenty, które odnoszą się do szyć, które robiła mama zawodnika. Na AM97 znajdzie się też logo CR7. Premiera buta już 23-ego października.

Zobacz koniecznie odcinek zakupów z Boogie Wit Da Hoodie. 

Na pewno nie powiemy, że to jeden z najlepszych butów tego roku, ale ruch Supreme i Nike wydaje się być odważny i ciekawy. I chyba właśnie to powoduje, że przywrócenie Nike Air Humara takim właśnie dropem – jednym z lepszych – się staje. Humara to część linii ACG i jest legendarną jej części. Jestem bardzo  ciekawy tego, jaki Vibe zostanie wywołany wokół buta.

Gucci Mane i Reebok podali sobie ręcę i w ten sposób Mane stał się ambasadorem Reeboka. Pierwszy drop Mane x Reebok to Workowut Lows. I bardzo ciekawe, właśnie wczoraj kurier dowiózł do mnie te dokładnie białe, które Mane ma na sobie. Czad.

God damn! Co ten Acronym robi! Podobno powstanie hybryda, którą tworzy Acronym, a części, z których but zostanie złożony to VaporMax, i Moc. Damn! Pamiętasz tą kolaborację z Air Presto? Była genialna. To co teraz robi Acronym, może być równie genialne. Mówi się, że Nike Air VaporMax Moc zadebiutuje na początku 2018 roku. Retail jest ustawiony na 225 dolarów. Zdjęcie poniżej to nie zdjęcie produktu, ale render, który zrobił SneakerAddict.

Wypłynęły plotki o Nike Air VaporMax BHM. But podobno wygląda tak jak na zdjęciu poniżej i jest hołdem składanym m.in. olimpijczykowi Colinowi Jacksonowi. Jakcson  25 lat temu ustanowił rekord świata w biegu na 110 metrów przez płotki. Dokładna data tego osiągnięcia to 20 sierpnia 1993 i została wybita na pleckach buta.

Tyler, The Creator miał trochę wolności tworząc swoje nowe buty z Converse. Model, który robił Tyler to One Star, który widzieliśmy już z Creatorem. But zadebiutuje w trzech kolorystykach i ma nowe logo, które jakby zamienia gwiazdę w kwiatek.

Jest już nowy trailer Black Panther!

 

 

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *