8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [1.02.2018]

1. Kim Kardashian rozdała trochę Desert Rat. No i armia klonów Kim zaatakowała Instagram. Generalnie to ładnie spięta i fajnie przeprowadzona akcja, którą trzeba podsumować słowem – atakują klony, będą nas miliony. Nie dość, że panie miały na sobie odzież z linii Yeezy, to jeszcze oczywiście ubrane na nóżkach, świeciły im nowe Dady Shoes – Desert Rat 500 w kolorystyce Super moon Yellow i Blush. W tym instagramowym lookbooku znalazły się takie sławy jak Paris Hilton, Jordyn Woods, Amina Blue.

👑 #YeezySeason6

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on

#YEEZYSEASON6

A post shared by Malika (@malii_bae) on

#yeezyseason6 #sarahsnyder

A post shared by Sarah (@sarahfuckingsnyder) on

#yeezyseason6

A post shared by danger (@dangershewrote) on

#YEEZYSEASON6

A post shared by Zara McKenzie 💕 (@balencizara) on

#YEEZYSEASON6

A post shared by Zara McKenzie 💕 (@balencizara) on

2. Złote detale na Air max 98 UK – oto nowa kolorystyka na 20-lecie modelu. Mettalic Gold wyglądają trochę jak Air Jordan 11 Low Gold Closing Ceremony. Nie ma jeszcze daty premiery tej kolorystyki.

3. Znamy datę premiery białych Off-White x Air Jordan I. Do sprzedaży but trafi już 27-ego lutego i to ekskluzywnie w Europie. No to będzie polowanie. Ponownie! Ciekawostka, wiesz, że oryginalnie buty te były właśnie białe? Virgil zdecydował się na zmianę kolorystyki, bo zobaczył na lotnisku kogoś w Nike Dunk, które … wyglądały identycznie. Postawiono więc na zmianę kolorów na klasyczne i kultowe Chicago.

4. To już jutro – wracają Nike Air Max 180 Ultramarine. No i fajnie! Kolorystykę OG będzie można kupić w Nike w cenie 589 PLN.

 

5. Gucci jako pierwsza marka odzieżowa wypuszcza custom animoji. Dostęp do animoji jest możliwy dzięki Gucci app. Obrazki psów, które pojawiają się poniżej, to odniesienie do kapsuły projektanta Unskrilled Worker Yer of the Dog oraz oczywiście Chińskiego Roku Psa, który już za chwilę.

 

6. Oto kolekcja świętująca 5-lecie adidas Boost. W paczce znajdują się Energy Boost OG, Energy Boost i UltraBoost LTD. Wszystkie powinny być dostępne na stronie adidas już dzisiaj.

7. To nie pierwszy deal Undefeated i Beats, ale równie ciekawy co zwykle. Obie firmy robią to dobrze, kolorystyki się zgadzają. Ale co w środku? Głośnik Pill+ z lekko zmienionym grillem i wzorem Tiger Camo w zestawie z opakowaniem i karabiczykiem. Do tego słuchawki BeatsX, w oliwce. To znaczy nie w płynie, tylko kolorze oliwkowym. Glośnik kosztuje 200 dolarów, słuchawki 180 dolarów. Można je kupić m.in. na apple.com, które jest właścicielem marki Beats.

8. Nie wrzucałem wcześniej i nie wrzucę wersji z polskim tytułem, bo mam trochę śmiech. Po naszemu to Ant-Man i Osa, ale … no brzmi absurdalnie 🙂 Ale sam trailer wygląda super, film zapowiada się świetnie, sam zwiastun podoba mi się bardziej niż pierwszy zwiastun Black Panther.

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *