8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [08.08.2017] – wtorkowy drop fajnej wiedzy i wczorajszy wpis o akcesoriach. Czytaj koniecznie!

Z pamiętnika sneakerheada: z nudów o akcesoriach

adidas Yeezy Boost 750 Triple Black znalezione w outlecie. I to za cenę z kosmosu – 35 funtów. Nie wiem jakim cudem but trafił do outletu, ale trafił. A miało to miejsce dokładnie w UK. Nie było do nich pudełka, były trochę pomiętolone, ale … za 35 funtów, myślę, że się opłacało.

Zapisz w kalendarzu, że na początku 2018 trzeba zablokować jakieś 800 PLN na Air Jordan III Black/Cement. Mówi się o lutym i premierze na All-Star Game NBA. Zajarani Jordan Brand będą zabijali się tę kolorystykę. Ostatnio pojawiła się w 2011 roku – szczęśliwie, posiadam.

O bucie pisałem już wcześniej.

Air Jordan III Black Cement w 2018 roku – zapisuj w kalendarzu

Okazuje się, że trójki Black/Cement to nie jedyne trójki od Jordan Brand, które pojawią się w 2018. Będą kolejne, podobno Anthracite i Midnight Navy.

Kith i Coca-Cola oraz Converse debiutują w piątek. Kolekcja jest stworzona na Chuck Taylor 1970s. Świetnie w moim odczuciu wygląda ten biały but. Zresztą całość kolekcji jest bardzo fajna. Popatrz na mini-lookbook.

Oto foto grudniowego adidas Yeezy Boost V2 Blue Tint. 

Plotki, ploteczki przebąkują, że Stone Island zrobi kolaborację z adidasem, przerabiając lekko model NMD. Pierwsze zdjęcia pokazują, że będziemy mieli doczynienia z nubukiem i skóry. Czekamy na więcej detali.

Popularna kolorystyka Wheat wraca na Air Force 1 – tym razem na wersji Low. Niestety nie ma jeszcze daty premiery, ale na pewno bucik będzie sporym hitem. Tak jak była zresztą wersja wysoka.

Damian Lillard, gracz Portland Trail Blazers tłumaczy dlaczego jego buty nie mają podeszwy w technologii Boost. I jest to wytłumaczenie proste jak cholera. Lillard odpowiada na pytanie na Twitterze – dodanie Boost sprawiłoby, że but będzie droższy niż chcę, aby był. Ot, cała historia.