7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [6.03.2018]

1. Yeezy Mafia rzuciło ostatnio w internety informację o rzekomym pojawieniu się w sprzedaży kolejnej kolorystyki Air Jordan I x Off-White (skończyły im się tematy Yeezy, to lecą z J’s). Miała to być niby kolorystyka antracytowa, albo triple black. Jeśli czytasz z uwagą, wiesz, że MIAŁA, oznacza, że nie jest. Co więcej, nie tyle, że nie jest to taka kolorystyka, but który wypłynął to custom stworzony przez Johna Geigea.

2. Będzie restock Yeezy Wave Runner 700. Kiedy? Podobno 10-ego marca. Sprawdzaj Yeezy Supply

3. Supreme x NBA x Nike wpada do sklepu już za moment, bo 8-ego marca. Więcej we wpisie już popełnionym.

Oto kolekcja Nike x NBA x Supreme

4. P.J. Tucker jest Twoim kicksowym bogiem, zakupowym też. Must watch zakupy z Complex.

Rekord w sneakers shopping with Complex – P.J. Tucker jest panterą!

5. To jest but, który realnie powinien nas interesować. Poziom cenowy ustalono na 200 dolarów, ale co to jest 200 dolarów, za taki kąsek – Air Jordan XI Low Re2pect. Niska wersja buta wartego 50 tysięcy dolarów jest po prostu tak samo zajebista. Odniesienie do Dereka Jetera, świetny kolor Navy odnoszący się do NY Yankees, genialny materiał. Mają pojawić się w sprzedaży w kwietniu, ale … gdzie? Nie wiadomo.

6. Nicolas Foret ze Sneakers Addict usiadł przy jednym stole z Virgilem Ablohem. Panowie porozmawiali o kolekcji Off-White z Nike, a przede wszystkim o Air Jordan 1 – kliknij, aby przeczytać cały wywiad.

7. Pizza Hut zrobiła buty, o których pisałem już kiedyś – buty, które mogą zamówić pizzę. Oczywiście mogą ją zamówić z Pizza Hut, bo skąd indziej. Pizza Hut jest oficjalną pizzą NCAA March Madness pokazało drugą edycję bucików, które nazywają się Pie Tops II. Naciskasz guzik i odbierasz jedzenie. Co ciekawe, buty pauzują też telewizję, kiedy idziesz odebrać zamówioną pizzę. Oczywiście jeśli masz w telewizorze taką opcję. Przy stworzeniu butów pracował Shoe Surgeon i pokażą się one ekskluzywnie na HBX 19-ego marca. Jest tylko 50 par.

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *