7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [5.12.2017]

Mahershala Ali idzie na zakupy z Complex i mówi o Jordanach, a także o tym, że nie wkłada się kicksów na przesłuchanie. Nie, nie przesłuchanie na policji, Mahershala Ali to aktor, pewnie kojarzysz go z House of Cards.

Daniel Arsham i adidas Originals z 16-minutowym filmem Present, czyli drugą częścią Hourglass. Poniżej wrzucam obydwie, gdyby pierwsza – Past – Ci umknęła. Arsham to nowojorski artysta współczesny, wychowany w Miami.

Patta i Fila robią coś wspólnie. I fajnie. Modelem, którym pobawiły się obie marki jest Disruptor Low, czyli tym modnie wyglądającym teraz, w stylu Rafa Simonsa, niektórych Yeezy. Ogólnie kluczem jest tutaj to, ze Fila i Patta współpracują ze sobą po raz pierwszy. Premiera 9.12 offline, 2 dni później online.

Wychodzę na chwilę ze świata kicksów, bo to co zobaczyłem mnie zgniotło. Lambo zaprezentowało pierwszego w historii marki SUVa, który zwał się będzie Urus. 650 koni mechanicznych, od zera do setki w 3,6 sekundy, 4 litry pod maską w V8 twin-turbo. Cena? 200 tysięcy dolarów.

Nike robi reboot Air Max 98, ale but lata trochę pod radarem, może przez to, że wróciły z dużą siłą AM 97. W 2018 roku będziemy jednak obchodzić 20-lecie AM98 i pewnie będą działy się fajne rzeczy – np. powrót kolorystyki Gundam. Gundam to OG, tak na marginesie. Pewnie będą to pierwsze z wielu powracających kolorystyk 98.

adidas Ultra Boost Lux pojawią się 9-ego grudnia. Fajne kolorki, bo vintage white, chockolate brown i cholewka oczywiście primeknit.

Singapurski butik Limited EDT współpracuje z lokalnym artystą Jahanem Loh tworząc dwie specjalne edycje dla Pumy. Paczka nazywa się Future Past i jest odniesieniem do przyszłości i przeszłości. Dlatego znajdują się w niej Puma Clyde i BOG Limitless.

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *