7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [31.01.2018]

1. Ale czad, Nike wypuszcza Air Force 1 Low ze zmienianym Swooshem. Mega sprawa, niby normalny but, ale możesz mieć zamiast klasycznego czarnego logo, np. żółte, albo zielone, albo czerwone. Taka sytuacja trafia zarówno na wersję czarną, jak i białą. Buty pojawią się w sprzedaży już 15-ego lutego.

2. Victor Cruz będzie miał swoją własną kolaborację z Nike Air Force 1. Oryginalnie but pokazano na ComplexCon komunikując, że wide receiver New York Giants otrzyma … i tu smutna wiadomość, Friends & Family. Bazą jest biały AF, do którego dodano kilka detali, takich jak logo VIC, napis 80 na pasku i inne detale przy sznurkach.

Cc: @therealsuraj201 February 1st. Friends and Family only. 😎

A post shared by Victor Cruz (@teamvic) on

3. Air Jordan I Gold Toe będą dostępne w dość dużej ilości u sprzedawców detalicznych i na Nike.com. Nie myl buta z dużo bardziej limitowaną wersją Top3 (mi się ostatnio zdarzyło), które pojawiły się podczas ComplexCon w listopadzie. Premiera 16-ego lutego, a cena to 160 dolarów.

4. adidas prezentuje trzy nowe buty z linii EQT ADV. Wszystkie trzy trafią do sprzedaży 1-ego lutego. adi rozszerza linię ADV o EQT Bask ADV i zmodernizowane wersje EQT Racing ADV. Mamy tu zarówno odniesienia do klasyki ADV, jak i nowoczesność z materiałem takim jak primeknit.

5. Oto pełna lista tego, co trafi do sprzedaży podczas adidas 747 Warehouse St. podczas All-Star Weekend NBA. O samym evencie pisałem już w jednej z prasówek. Buty i cały event będą dostępne w dniach 16-17.02. Na pewno będzie gorąco. A to, co pojawi się w sprzedaży to:

 • adidas FutureCraft 2.0 – 300 dolarów
 • BAPE x adidas Dame 4
 • adidas Crazy BYW X – 200 dolarów
 • adidas Crazy BYW LVL 1 – 200 dolarów
 • adidas Y-3 BYW Harden – 450 dolarów
 • adidas Harden vol. 2 – 140 dolarów
 • adidas Ultra Boost Mid Parley – 250 dolarów
 • Alexander Wang x adidas AW Bball – 300 dolarów
 • adidas EQT BB Adv – 120 dolarów
 • adidas Speedfactory AM4 London – 220 dolarów
 • adidas Speedfactory AM4 Paris – 220 dolarów
 • adidas Speedfactory AM4 LA – 220 dolarów

Dla mnie petardą tutaj są Futurecraft 2.0, Dame x Bape i BYW LVL 1.

6. Digi Camo ląduje na Nike VaporMax. Nike kontynuuje obraną rok temu drogę i dostarcza coraz to nowych kolorystyk Nike VaporMax. Tym razem na oliwkową cholewkę buta trafia DigiCamo – które ja bardzo lubię – wzór jest tylko na panelach bocznych, nie na całej cholewce (na szczęście), ale dobrano też świetny temat i wsadzono w podeszwę trochę świecącego różu, który jest genialny przy tym zestawieniu. Cena 190 dolarów, premiera 1 luty.

7. No i mamy kolejne detale związane z dropem Nike Air Force 1 Mid x Supreme. Jakie? SupremeCommunity opublikowało post na Instagramie. Ceny buta podobno mają być ustalone na 175 dolarów.

         

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *