7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [27.11.2017]

Nadchodzą nowe wzory na Nike HyperAdapt 1.0. Do tej pory widzieliśmy standardowe kolorystyki buta, teraz dostaniemy kilka innych wzorów. Nie jestem fanem. Cena się nie zmieni – 720 dolarów.

Z soboty. Ucieszy Cię moja porażka. 

Z pamiętnika sneakerheada: moja porażka Cię uszczęśliwi

Kurz po premierze Frozen Yellow i Beluga 2.0 jeszcze nie opadł, a Kanye został już zauważony w kolejnym nowym bucie. Kolorystyka przypomina Frozen Yellow, ale jest jakby sprana.

Kolaboracja Pharrell x adidas NMD x Channel wchodzi w stratosferę. Ta limitowana, stworzona dla Colette Paris, a dokładnie na przejęcie sklepu przez Channel, to prawdziwy rarytas. Jest tylko 500 par, a zapisów na parkę było ponad 120 tysięcy. Pharrell mówi, że but może osiągnąć cenę nawet 30 tysięcy funtów. Poza tym, co ciekawe, but jest podobno pierwszym produktem w historii, gdzie logo Channel pojawia się na czymś nie wyprodukowanym bezpośrednio przez firmę.

 

LaVar Ball znowu znalazł się na pierwszych stronach gazet. Tym razem CEO Big Baller Brand (:D) oferuje prezydentowi USA buty, aby ten się uspokoił.

Kolejna kolorystyka Air Jordan I Gatorade wygląda o tak. Tym razem kolorystyka nazywa się Grape, ten kolor ma pojawić się 26-ego grudnia. Cena 175 dolarów.

 

Jeśli jesteś po seansie Justice League, to zobacz czego nie zauważasz – oto przygotowane przez Looper Easter Eggs. Wiem, że to nie buty, ale i tak jest fajne.

 

         

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *