7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [27.10.2017]

Kobe Bryant będzie miał kolejne buty. Model będzie zwał się Kobe 360, bo sam Kobe nie chce zwalniać ze swoją linią. Jak wiadomo sam Kobe interesuje się projektowaniem. W Kobe 360 chodzi o to, aby but był maksymalnie lekki, ale jednocześnie zachowywał właściwości – nazwijmy to – jezdne. Czyli był w dalszym ciągu butem, który zapewnia stabilność i trzymanie, przy wadze nie większej niż założone przez projektantów minimum. Bryant jest generalnie także świetnie radzącym sobie w storytellingu gościem. Nowy but, jego zdaniem, to emocjonalna perspektywa, balans pomiędzy miłością i strachem. Przykład? Proszę bardzo. Kiedy wychodzisz na parkiet i grasz, grasz w grę, którą kochasz, ale boisz się jednocześnie, że nie trafisz rzutu zapewniającego zwycięstwo. To słowa nie moje, tylko Kobe Bryanta. To balans, tak jak balans pomiędzy lekkością i właściwościami, o których mówię chwilę wcześniej. Podobno Nike stworzyło buta, który jest mega lekki, ale jednocześnie zapewnia to, czego oczekują koszykarze.

To będzie ciekawa współpraca. 

Będzie kolaboracja Supreme x Nike x NBA

To jeszcze raz krótko o Nike Air Max 270. W moim odczuciu jest spoko, ale nie jest jakoś tak, żeby tylna część ciała opadła do samego dołu. Generalnie jara mnie mały Swoosh na środku cholewki. Fajnie uzupełnia go ten drugi mały na toeboxie, a bombelek z powietrzem wygląda świetnie. Co myślisz?

Reebok nie zwalnia tempa i podpisuje kolejnego artystę. Po Gucci Mane, tym razem do stajni Reeboka wpada Lil Yachty.

Najgorętszy projektant ostatnich miesięcy – Virgil Abloh – stworzy więcej projektów z Nike. To wszystko to jednak tylko plotki, bo Nike nie powiedziało nic konkretnego. Czekamy z niecierpliwością.

adidas i Nowojorski team skateowy Alltimers, robią wspólnie drugi projekt. Kluczowym produktem w kolekcji jest adidas Campus Vulc, inspirowany tenisowym stylem i dodatkami odzieżowymi utrzymanymi w sport-casual. Tak zwane perfekt dla wszystkich.

Mamy pierwsze przecieki tego, jak będą wyglądały Nike Air More Uptempo Doernbecher Freestyle zaprojektowane przez Brody Millera. Jeśli nie wiesz co to Doernbecher, to odsyłam do wpisu poniżej.

Nike Doernbecher 2015

         

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *