Air Jordan I Retro High Flyknit będą dostępne od 7 października na stronie Nike. Niedawno widzieliśmy kolorystykę Bred wersji Flyknit, a już jakiś czas temu zapowiadano, że nie będzie to jedyny AJ I z cholewką Flyknit. Nike produkuje więc te najpopularniejsze kolorystyki, chcąc tym samym zainteresować potencjalnego odbiorcę. 

Moją recenzję buta (w kolorystyce Bred) znajdziesz poniżej. 

Air Jordan I OG Flyknit – czy klasyczna nitka na klasycznym bucie to dobre połączenie?

BMX zrobił świetny rower - w kolaboracji z BAPE. Lubię tego typu tematy, dlatego wspominam o tym w tym miejscu. Na rowerze znajdziemy oczywiście klasyczne i bardzo charakterystyczne camo BAPE, a także branding marki. 

 

Nike SB ma w planach przywrócenie kolejnej klasycznej kolorystyki Nike Dunk. Zgodnie z tym, co mówi zawodowy skater, Danny Supa, pomarańczowo-biało-niebieskie buty z 2002 roku powrócą. Zresztą kolorystyka nazywa się Supa i zgadnij dlaczego Danny wie ... 🙂 Oczywiście zajdą małe zmiany, bo zamiast wersji Low, dostaniemy wysoką cholewkę. 

Temat wypłynął podczas transmisji na żywo na Facebooku na The Ride Channel. Supa opowiadał wtedy o jego historii związanej z Nike i powrocie do współpracy. Kontrakt Supy z Nike jest dwuletni. Oznacza to między innymi tyle, że wróci kilka więcej modeli niż tylko ta jedna kolorystyka. Mam nadzieję, że wróci kolorystyka Diamond, mówi się też o Cali (te mam!).

Tinker Hatfield, to ten człowiek odpowiedzialny za ... cholera, mam za mało tekstu, żeby Ci to opowiedzieć. Generalnie Air Jordan, Air Max, a teraz także za samowiążące się buty. I Hatfield zrzuca na nas olbrzymią bombę - Nike pracuje nad samowiążącymi się butami do koszykówki. Projektant mówił o tym już jakiś czas temu, wspominając, że Nike HyperAdapt 2.0 będą butem do basketu. Nie było natomiast wiadomo, kiedy nastąpi jakikolwiek rozwój wypadków. W weekend Hatfield podkreślił, że but jest w fazie rozwoju. Nie wiadomo kiedy zobaczy światło dzienne, ale tego typu przecieki mogą świadczyć o tym, iż nastąpi to szybciej niż później. Do tego, 2.0 mają być w dużo atrakyjniejszych cenach niż 1.0 - które kosztowały 720 dolarów.

Pamiętaj, ciągle twa spoko wyprzedaż w Nike.

Wyprzedaż w Nike – 40 procent taniej na jesień

Temperatura spada, więc adidas przerabia jeden ze swoich hitów sprzedażowych. alphaBounce otrzymuje podwyższoną cholewkę i do tego z zameczkiem. But jest w zamyśle przeznaczony do biegania w gorszych warunkach atmosferycznych. Na podeszwie znajdziemy podeszwę z gumy Continental, zamek jest po to, aby zabezpieczać lepiej niż klasyczne sznurki i do tego także wyglądać zgodnie z aktualnie panującymi trendami. Obuwie powinno być już dostępne w sklepach, jego cena to 120 dolarów.

adidas-alphabounce-zip-black-release-date

Był rok 2004 kiedy po raz pierwszy na rynku pojawiły się Nike Air Force 1 Roc-A-Fella. Oczywiście w liczbach mocno limitowanych, kiedy to marka otwierała Club 40/40. Nike i Roc-A-Fella wrócą z tym właśnie butem. Jaka jest różnica pomiędzy normalnym niskim AF1 i Roc-A-Fella? Na pięcie znajduje się logo Roc-A-Fella i dodatkowe na wkładkach.