7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano – dziś trochę promujemy siebie nawzajem, robimy projekty i idziemy w miejsce, które Cię zaskoczy. No i jest też kilka nowości za oceanu.

Nie wiem czy wiesz, ale robimy z Kukim projekt, który będzie sztosem. Sprawdź koniecznie poniższy wpis.

JKDN x STREETWEARNOMADS – uliczne hashtagi

Converse przyśpiesza swoje działania i chce mocno powrócić na kicksową mapę świata. Converse jest własnością Nike i dzięki temu trampki korzystają z technologii Nike. Klasyczne Chuck Taylor dostają cholewki z Flyknit. Ale to nie wszystko, bo nowe-stare wersje Converse otrzymują też wkładkę Lunarlon, co w moim odczuciu jest ruchem genialnym i dostarcza nam bardzo dobrego komfortu chodzenia. To samo tyczy się zarówno Chuck Taylor, Converse Fastbreak. W sumie Converse przywraca – oprócz oczywiście Chuck Taylor czy One Star – także wspomniany Fastbreak. Wyszła już paczka z butem z 1984 roku – droga jak cholera, ale w środku mamy też Air Jordan II PE – a za chwilę pojawi się jeszcze więcej kolorystyk. Generalnie Fastbreak to but, który był wyborem Jordana podczas gry w North Carolina i następnie podczas Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles. Tutaj też mamy Lunarlon – chodziłem, jest naprawdę ekstra – i co ważniejsze, but zostaje w oryginalnej bryle, nie zmieniono nic!

 

A gdyby Spider-Man nosił buty?

Z pamiętnika sneakerheada: A gdyby tak Spider-Man nosił buty?

Jay-Z i Puma ruszają we wspólną trasę. Tak, Puma wie jak to robić i dotrzeć do ulicy. Projekt #RunTheStreets ma się dobrze, rozwija się prężnie. Puma oficjalnie potwierdziła, że jest partnerem i sponsorem trasy promującej płytę 4:44. Ruch nie jest niespodzianką, bo Roc Nation i Puma mają wspólną historię – choćby Rihanna. Nie jest też tajemnicą, że Jay-Z był wielokrotnie łapany w Pumach na nogach, najczęściej były to klasyczne Puma Suede.

 

SoleCollector stworzył listę 50 najlepszych customów adidas Yeezy Boost 350 V2.  Jest tam kilka fajnych produkcji, m.in. Tiffany, trochę camo, niezłych zmian kolorystycznych. Dwa, które przyciągnęły moją uwagę to te poniżej. Szkoda, że SC nie doceniło Pauliny Cieślewskiej czy ziomeczków z Embro.to.

Our fresh and dope custom on yeezy's👟🔥👟🔥 Rate it from 1-10 😊 📷 @braczkowska

A post shared by EMBRO (@embro.to) on

Pisałem o adidas Crazy 8 na PrimeKnit i o tym, że wyglądają źle. Ale kapsuła adidasa jest świetna (z wyjątkiem tego jednego elementu, którym jest Crazy 8). W środku są też Crazy 1 ADV, duffle bag. Wyszło tylko 100 sztuk tego setu.

55 dolarów – tyle będzie kosztowało Cię to szczęście. Oto Vans Authentic full woodland Camo. Petarda!

            

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *