Duża dawka wiadomości czyli 7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano. I jest mocno retro. Końcówka Ci się spodoba!

A$AP Rocky złapany w nowych butach. Jakich? Air Jordan I x Off White. Ah i widzę to #TylkoNYStyle – petarda straszna. Generalnie jaram się, że to wygląda jak vintage lata 90-te – Jordany, baseballówka. No i wiadomo, że Jordany od Abloha robią ostatnio dużo szumu, buty trafiły do takich person jak Drake, Travis Scott czy Michael Jordan i Beckham. Dalej jednak nie wiadomo kiedy buty te trafią do sprzedaży.

Kuki wczoraj pisał, ja przespałem, bo mam wrażenie, że o tym bucie wspominałem już miliard razy wcześniej. Reebok Alien Stopmer – czyli kicksy Ripley z serii Alien – wpadają do sklepów – będą dostępne na Chmielnej20.

Reebok Alien Stomper – czyli obcy na butach raz jeszcze

But jest inspirowany … no zobacz poniżej.

Jedna z byłych osób funkcyjnych w Gatorade sprzedaje Air Jordan z autografem Jordana. Gatorade i NBA są ze sobą od bardzo dawna, więc dotarcie do Jordana, który też był związany z Gatorade, nie było jakoś mega trudne. W zestawieniu jest sporo różnego rodzaju sprzętu koszykarskiego, a wśród niego właśnie Air Jordan VII czy baseballowa wersja Air Jordan IX i Air Jordan XI Concord! Aukcje wystartują 29-ego lipca na steinersports.com.

LeBron James lekko wyśmiał Lonzo Balla. Po raz kolejny zresztą. Ball, który ma swoją własną linię obuwia, w meczu ligi letniej NBA przeciwko 76ers grał w … Nike.

Just. Do. It

A post shared by LeBron James (@kingjames) on

W 1983 roku światu zostało przedstawione Nintendo Entertainment System. Konsola została okrzyknięta numerem 1 wśród konsol ever. W 2017 roku Freaker Sneaks przedstawia światu custom Air Jordan IV x Nintendo. Custom jest zbudowany nie tylko w oparciu o kolorystykę NES, ale ma oryginalne elementy kartridży Super Mario Bros i Duck Hunt, do tego są tam także elementy kontrolera. W sumie pojawiło się dziesięć par tego buta.

Puma i Big Sean pokazują nowy wygląd modelu Clyde. Wiadomo, że but dalej odnosi się do klasyki, a edycja, którą widzisz poniżej jest wykonana z premium skóry i zadebiutuje w całej czarnej kolorystyce z dużym, czerwonym podpisem Walta Fraziera. Preimera 20-ego lipca.

AND1 przywraca klasykę – pierwsze buty Stephona Marbury’ego. Teraz but będzie nazywał się Coney Island Classic, bo Marbury nie jest już związany z AND1. Model po raz pierwszy pojawił się w 1997 roku, a obecna wersja będzie bardzo bliska oryginalnej.

I zobacz koniecznie najlepszy chyba Mixtape od AND1, którym my jaraliśmy się w młodości.

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

1 komentarzDodaj komentarz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *