Dzień dobry przy poniedziałku, oto 7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [10.07.2017]. I koniecznie sprawdź wpis o bitwie o Kanye Westa.

Bitwa o znaczenie Kanye Westa trwa w najlepsze

To było lekkie niedzielne zaskoczenie. A$AP Rocky był na celowniku kilku firm odzieżowych. Upolowało go Under Armour. I bez wątpienia jest to duży, duży, duży ruch. Rocky będzie twarzą kolekcji lifestyle Under Armour, której marka de facto nie posiadała. UA wierzy w to, że dzięki temu ruchowi marce uda się znowu odzyskać straconą na rzecz adidasa pozycję. Rocky wcześniej pracował właśnie z adidasem (2013). Reszta członków A$AP pracuje z innymi firmami – Ferg z adidsem, a Bari z sukcesami prowadzi linię Vlone z Nike.

Podoba mi się pomysł, z którym wyskoczyły media w USA. Nike powinno podpisać Conora McGregora. Dlaczego? Bo to POSTAĆ. Tak jak Kevin Hart czy Gigi Hadid. Historia Nike i MMA, albo w ogóle sztuk walki jest raczej krótka – były epizody z Jonem Jonesem, występ w reklamie Quintona Rampage Jacksona (film poniżej) czy współpraca z sukcesami z Mannym Pacquiao. Conor McGregor wydaje się być idealnym spełnieniem potrzeb Nike. Pracuje ciężko na swój sportowy sukces, do tego jest też przez niektóre środowiska postrzegany jako fashion influencer. Poza tym McGregor to popkulturowa bestia, która swoimi komentarzami i zachowaniem przyciąga uwagę jak mało kto. Zawodnik nie ma już kontraktu z Reebokiem i niedawno nawet upublicznił zdjęcie trenując w butach Nike, a jego fanbase to około 20 milionów  obserwujących. Czego chcieć więcej? Może niedługo walki z kimś znaczącym, głośnym nazwiskiem, transmisji na cały świat za grube miliony? Ah, no tak – przecież Conor będzie trzaskał się po pyskach z Floydem.

Tak będzie wyglądało pudełko do Air Jordan XI w tym roku. Przypominam, że Jordan XI Midnight Navy będą miały premierę na Black Friday, 24-ego Listopada, natomiast Jordan XI Gym Red 9-ego grudnia. Buty dostaną nowe pudełko. O takie. Tylko cholera nie wiadomo, czy Midnight Navy będą miały czerwone pudło, czy będzie ono w kolorach Navy.

Kurier FedEx ukradł Yeezy? Widać to dość wyraźnie na filmie? Wyraźnie na pewno nie, kurier coś tam robi, niby jest fragment, w którym widać jakby skanował paczkę. Ale dlaczego nie wierzyć kolesiowi, który sprawę opisywał na Reddit? Jak się nie strzelają, to kradną.

Oto kolejna fala Nike Air Max 97, która pojawi się w sprzedaży. Nie wiadomo jeszcze kiedy, ale pewnie niedługo. Pierwsze kolorystyki 97, które wróciły to Silver Bullet i Metallic Gold, a jak widzisz za chwilę dostniamey trochę inne wersje kolorystyczne. Jeśli nie wiesz jak jest w 97, to mówię Ci – bardzo wygodnie, bardzo, bardzo wygodnie.

Nie mów mi, że jest brzydko, bo nie jest. Kolorystyka Nike Air Max 1 z poniższego zdjęcia nazywa się Dark Stucco i jest mega – w mojej opinii. Piękna oliwka, ładne skórzane wykończenia no i ta bryła. But ma trafić do sprzedaży we wrześniu – idealnie na jesień 😀

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *