6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [9.03.2018]

1. adidas wkłada Futurecraft 4D do Iniki czyli I-5923. Krótko – DOPE. Do sprzedaży model ma trafić we wrześniu i ma być częścią czegoś, co adidas nazwał adidas Hybrids.

2. Marzec to nic innego jak miesiąc Air Max – sorry, nikt nie przeskoczy tych urodzin w tym miesiącu, szkoda nawet próbować. W Melbourne Nike odpaliło House of Air. O co chodzi? House of Air to sześć pięter w jednym z najbardziej ukochanych przez mieszkańców miasta budynków. Wejście do HoA jest za restauracjami i  tym podobnymi, jakby od tyłu. Wielki neon Nike zdradza sekretną miejscówkę. W środku … w stylu Nike. Wielkie arty, które stworzył Ta-ku i Sam Price.Oczywiście działanie to jest związane z pushem Air Max 270 i Air VaporMax 97.

Aha. Smutna wiadomość – w tym roku Air Max Day w Polsce raczej nie będzie.

3. Air Jordan XI Concord wracają w tym roku. I w tym momencie klikasz like pod tym wpisem, walisz nim po oczach wszystkim, bo w październiku wiele osób będzie świętowało. I bardzo dobrze. Dokładna data to 27.10.2018, cena 220 dolarów. Więcej o tej kolorystyce ode mnie już wkrótce.

4. Musisz to zobaczyć. Na Complex pojawiły się materiały od Complex Con(versation) – Art of Collab. Panel prowadził Jeff Staple, a jego gośćmi byli … BOGOWIE. Pierwszy na kanapie zasiadł Hiroshi Fujiwara, gość jest przekotem, choćby przez to, że powiedział sobie ot tak o, zgodnie z prawdą, że on o pieniądze związane z biznesem offline nie musi się martwić, to nie jego robota. Następnie do panelu dołączyła Sarah Andelman z Colette, Andre 3000 i Jon Wexler. Dla mnie mistrz. Rozwali Cię informacja o tym, że Hiroshi miał mieć swoje własne The Ten. Gdyby embed poniżej nie działał odcinek z Hiroshim TUTAJ, z Wexem i Andre300 TUTAJ,

5. Ciekawa lektura. RyanSneaks opowiada o tym, jak rozpoznać podróbki adidas Yeezy 350. Generalnie sprawa sprowadza się do materiałów, sposobu szycia, kolorystyk i opakowania. Ważnym jest to, że fabryki, które produkują podróbki, nie mają dostępu do oryginalnych materiałów adidasa, przez to, kolor się nie zgadza.

6. Interesujący odcinek nagrali też panowie z Full Size Run. Dobra gadka o Air Jordan III i tym, czy Jordan Brand nie zabiło w tym roku tego kultowego buta.

      

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

4 komentarzeDodaj komentarz

  • Proszę o rozwianie wątpliwości, air maxy z wysylkowego sklepu sneakerstore.pl będą na 100% legitne? Jak zawsze przy maxach okropnie się stresuje wyborem. Pozdrawiam! Świetna strona.

  • Poprawka, chodziło mi o sneakerstudio, w każdym bądź razie ten ze starowislnej w Krakowie, tylko że ja kupilam przez internet i wysyłka była ze Skawiny.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *