Wybacz dzisiejsze spóźnienie, to był dziwny początek środy. 6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [8.02.2018]

1. Nike kontynuuje swoją linię kolorystyk GR Nike Zoom Fly SP. Imponującą linię zresztą. Tym razem przedstawiona nam została wersja White/Red, minimalistyczna, atrakcyjna. 2018 rok będzie duży i ważny dla tego właśnie modelu. Nieco zasobniejsze portfele będą wchodziły w temat, bo … brakuje na rynku nieco czegoś w tym segmencie. Premiera biało-czerwonej wersji Zoom Fly SP będzie miała miejsce 15-ego marca 2018. Cena 150 dolarów.

2. Coraz więcej materiałów teasuje nowe Air Jordan I. Wszystko to jest pewnie projektem urządzanym odgórnie. Generalnie nie wiadomo o co do końca chodzi, bo Unbanthelegend.com promuje unboxing, który wydarzy się za 114 dni – wypada 2 lipca. Na stronie jest m.in. taki cytat: Stay tuned for exclusive sneak-peeks, custom content and premium rewards leading to the biggest reveal in AJ1 history. Detale projektu nie są znane, ale sprawą zajmuje się agencja kreatywna Los York, która odpalała już wiele projektów strategicznych dla Nike. Mówi się w kuluarach, że może chodzić o projekt Unbanned – filmu dokumentalnego. Czas pokaże.

3. Nike potwierdza wprowadzenie do sprzedaży pierwszego modelu z linii Kobe Bryanta. Oczywiście chodzi o pierwszą sygnaturę z Nike, nie z adidasem. Najważniejsze jest to, że but będzie idealną kopią z małym wyjątkiem – całość ma być oparta o nowe technologie. Zgodnie zresztą z filozofią Nike. Co więc zostanie zmienione? Zmienione i unowocześnione zostały choćby poduszki Zoom Air. Model będzie nazywał się Nike Kobe 1 Protro i pojawi się w sprzedaży 17-ego lutego.

4. Playboi Carti, 21 Savage i YOung Thug pokazali kolekcję adidasa na S/S/ 18. Chodzi tu dokładnie o kampanię Crazy ADV, w której bierze udział wymienione przed chwilą trio. W kolekcji pięć butów włączając w  to Crazy 1 ADV. Najlepiej przeklikaj się na konto Instagram Adi, tam widać ładnie całą kampanię.

5. W Nike znowu drop cen. Sprawdź koniecznie

Kolejna gigantyczna wyprzedaż w Nike

6. Sole Academy odpaliło Think Tank Sneakersowy we współpracy z adidas adiColor Setup. Pomysł jest realizowany na Filipinach, a miejscówka ma kształt pudełka do butów. To ma być miejsce spotkań, think tank, który pomoże prezentować nowe produkty z linii adiColor. 19-ego lutego miejsce zostanie przejęte przez Reeboka, potem przez Pumę i linię FENTY.

 

 

            

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *