6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [5.10.2017]

Do sprzedaży za chwilę trafią Nike Zoom Fly w kolejnej kolorystyce. W sprzedaży już dziś! KLIK

Model Zoom Fly ma sprężystą konstrukcję, dzięki czemu nacisk wywierany przez stopę jest przekształcany w energię zwrotną ułatwiającą wykonanie kolejnego kroku. Ta specjalna wersja butów do biegania wyróżnia się udoskonalonym lekkim systemem wsparcia i stylową zielono-obsydianową kolorystyką.

A już jutro, czyli 6-ego października do sprzedaży trafi kolaboracja Ronnie Fiega z Nike, która jest hołdem dla Scottie Pippena. W skład paczuszki wchodzą dwie kolorystyki jednego buta, pierwszego, który był butem Pippena – i nie jest to Air More Uptempo. Bo tym pierwszym oficjalnym trzewikiem był Nike Air Pippen 1 (duh). Oba kolory nawiązują do niezwykłych umiejętności Pippena na parkiecie i posiadają zwierzęce wzory. Niestety, ale nie będzie można kupić ich online, but będzie dostępny w sklepie Kith przy 337 Lafayette St. w Nowym Jorku.

Pozostając w temacie Nowego Jorku, Supreme otwiera nowy sklep na Brooklynie. W zasadzie w momencie pisania tego wpisu, od otwarcia dzieli nas zaledwie kilka godzin. W środku znajdziemy – oprócz oczywiście produktów Supreme – specjalnie przygotowane koszulki box logo dla Supreme Brooklyn oraz rampę do jazdy na desce.

Klay Thompson, zawodnik Golden State Warriors, bardzo istotna część czworogłowego potwora, podpisał wysoki kontrakt z Anta. Podobno umowa ta będzie opiewała na 80 milionów dolarów. W najbliższym czasie Thompson będzie podpisywał kolejną umowę, ale tym razem z zespołem, z którym występuje. Choć raczej, jego umowa wygaśnie. I to połączenie Anta i Thompsona za 80 milionów, może bardzo mocno pomóc Golden State Warriors utrzymać czwórkę Curry – Durant – Green – Thompson razem. Durant już przyjął niższy kontrakt, Curry podpisał rekordowy, Green (nie pamiętam kompletnie). Thompson będzie wart kupę pieniążków. Thompson, albo ludzie z nim związani, plotkują, że zawodnik może wziąć obniżkę płacy w NBA, co spowodowałoby trzymanie tego monstrum w jednym zespole i przedłużanie ich dominacji w NBA.

Ale one są piękne. Air Max 1 w ciemniejszym, takim jesiennym, ale żywym kolorze, przypominają nieco połączenie AM1 Storm i Lumberjack z ACG Pack z 2010 roku. Ciekawe jak będzie zwał się but i kiedy nadejdzie jego premiera.

DJ Khaled otrzymał prezent od KAWSa. Co takiego? Jordan IV Kaws F&F. But w szarej kolorystyce – tej, która trafiła do sprzedaży – jest odsprzedawany w cenie około 1250-1500 dolarów. Czarne… bezcenne. I weź tu lub Khaleda.

 

   

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *