6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [29.11.2017]

Tylko Rip Hamilton może pochwalić się posiadaniem tej kolorystyki Air Jordan IV. Rip to wieloletni członek Jordan Team i ma w swojej kolekcji pełno modeli PE. But, który widzisz poniżej to coś, co były zawodnik Detroit Pistons pokazał ostatnio. Całość przypomina nieco White Cement, a generalnie kolorystyka odnosi się do barw Pistons.

Nike wypuszcza damską wersję trailowego buta, którego pokazano już w kolekcji Gyakusou. Poniższy but nazywa się Gaiter Boot, mają podniesioną cholewkę zbudowaną z wodoodpornych materiałów. Przeznaczenie? Zima. Cena? 250 dolarów.

Invincible i A Ma Maniere to kolejny set przygotowany w kolekcji Sneaker Exchange od adidas Consortium. W paczce znajdują się adidas NMD R1 Primeknit i Ultra Boost. Te drugie w moim odczuciu są dobrym kotkiem. Premiera tego setu globalnie 16-ego grudnia.

Patta wypuszcza kolejną kolaborację z Vans. Po tym jak ładnie wykonali Old Skool, teraz nadszedł czas na Sk8-Hi. Na podeszwie środkowej znajdziemy logo Patta, tak samo jak na sznurkach, na których widnieje napis Team Patta i P na lace lockach. Premiera dwóch kolorystyk Patta x Vans Sk8-Hi już 2-ego grudnia w Patta Amsterdam i London. Online buty pojawią się w poniedziałek, 4-ego grudnia. Ceny jeszcze nie znamy.

Juanma JMSE pokazuje Nike Air Force 1 – taką wystawę zorganizowali Nike i Foot District. Juanma to hiszpański fotograf, który wziął na warsztat Air Force 1 i dzięki temu powstała oryginalna i ciekawa … czarno biała wystawa białego buta.

NikeLab ACG czerpie inspirację z królestwa zwierząt na sezon świąteczny 2017. W kolekcji znajdziemy cały szereg technicznych kurtek, kamizelek, spodni i innych produktów na zimniejsze dni. Całość oczywiście łączy fashion z ulicą, z niepogodą, ma być praktyczna i inna niż wszystkie inne elementy odzieży widziane na ulicach w tym momencie. Czekam na tę kolekcję, tanio nie będzie, ale wydaje mi się, że warto.

         

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *