6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [2.02.2018]

1. Concepts i Sneaker News rozdają pięć par Lev’s x Air Jordan IV. No nic, chyba spróbuję po raz pierwszy w życiu 🙂

2. O.S.T.R. wypuścił wczoraj nowy utwór. Kliknąłem lubię to.

3. Walentynki to takie święto, które jest fajne dlatego, że kiedyś wychodziły niezłe edycje butów oparte o szablon walentynek. Pomysły firmom jakoś jednak umarły i od 2-3 lat nie dzieje się raczej nic ciekawego. Nike w tym roku wydaje set przeznaczony przede wszystkim dla dzieci. W paczce rdzeń firmy – Air Max 1, Vandal High Supreme, Blazer Low i Air Huarache Run Ultra. W butach dominują akcenty czerwone i różowe, takie, które często widzimy w walentynki. Oczywiście dodatkowo będą też Air Jordan VIII, te całe czerwone.

4. Nie spodziewałem się niczego innego, niż to, że Jordan Brand wyda golfowe trójki. Obchodzimy przecież 30-ste urodziny tego modelu. No i mamy dwie kolorystyki Air Jordan III Golf. Generalnie jak widzisz, bu jest lekko zmieniony, pomijając nawet samą podeszwę, to i podeszwa środkowa kształtuje się delikatnie, delikatnie inaczej. Wiem, że pewnie większość nie jest kompletnie zainteresowana tematem, ale golf to świetny, genialny wręcz sport.

5. Polecam ten odcinek Full Size Run z Emily Oberg. 

6. Balenciaga sprzedaje klapki za 670 dolarów. Ale to nie wszystko, bo do nich można też dokupić akcesoria – np. torbę na zakupy, która kosztuje 730 dolarów i portfelik na drobne za 120. Oferta dnia.

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też tutaj - http://bit.ly/1vSJEbk i na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *