6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [14.02.2018]

1. Wraz z obchodem Chinese New Year w tym tygodniu, otrzymujemy coraz to nowe buty świętujące ten dzień. Nike wyda edycję Air More Money aby upamiętnić CNY – nazwa? Yuan, waluta w chinach. Świetnie ubrane, genialnie – jaram się.

2. adidas wypuszcza kolejne kolorystyki Ultra Boost. Całkiem zresztą przyjemne. Firma wcale nie zwalnia po świętowaniu 5 rocznicy urodzin UB. Fajną kolorystykę dostał Ultra Boost X. Start cenowy to 180 dolarów, a buty będą dostępne 21 lutego na adidas.com – szerszy dostęp globalnie od 28-ego lutego.

3. James Harden to jeden z bardziej rozpoznawalnych i jeden z ciekawszych zawodników NBA z perspektywy marketingu i łatwości operowania graczem w kanałach komunikacyjnych. Harden to nie tylko twarz jednego z najlepszych obecnie butów do basketu na świecie, ale też … twarz cukierków. Deal z Trolli trwa od 2016 roku, a na czym polega? Można kupić cukierki Hardena, które są w kształcie butów. Dostęp w 7-Eleven od marca.

4. Trend Dad Shoes jest w toku. Na ten moment nie do końca wiadomo, kto w nim rządzi (chyba adidas), ale każda z firm stara się mocno zaistnieć. Wiadomo, że Nike ma swoje Air Monarch, które zna i kocha każdy – nawet jak mu się nie podobają. John Elliott, człowiek, który długo współpracuje z Nike, pokazał ostatnio na pokazie New York Fashion Week, przerobione Monarch, czyli kolaborację John Elliott x Air Monarch. Mnie urzeka w tym bucie jedno – ten mały Swoosh, który jednocześnie psuje wygląd Dad Shoes.

5. Jacques Slade otwiera pudełko z limitowanymi adidasa przeznaczonymi specjalnie na All Star Game NBA.

Zobacz koniecznie

6. A co do unboxingu, czytaj też koniecznie mój tekst o tym.

Uważam, że unboxing w Polsce jest głupi i powiem Ci dlaczego

Related Articles

O autorze Zobacz wszystkie wpisy Autor

Szczepan Radzki

Szczepan Radzki

Twórca treści. Dziennikarz. Entuzjasta komunikacji społecznej, promotor #jkdn i sneakerhead. Biegacz i golfista amator. Zakochany w rekreacji. Siódme poty pisarskie wylewa też na TT (@szczepanradzki), a fotki pokazuję tu insta -> @szczepanradzki

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *