6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano [13.02.2018]

1. adidas przedstawia przyszłość Futurecraft. Technologia trafia do nowego buta, który ma zwać się AlphaEDGE 4D LTD. But jest oparty o nową technologię i jeden z lepiej sprzedających się modeli 2016 i 2017 – alphaBounce. But ma trafić do sprzedaży 17-ego lutego w Los Angeles.

2. Nike LeBron 15 w kolorystyce Mowabb? Proszę bardzo. Nike pokazało inspirowane Mowabbem i ACG LeBrony i wyglądają naprawdę ciekawie. Szczególnie detal taki jak odwzorowanie logotypu ACG, ale wsadzenie w niego literek LBJ. Nie ma jeszcze żadnych informacji na temat premiery.

3. Sneaker Shopping z Halsey. 

4. Znamy datę premiery adidas Yeezy 500 Blush. Buty pojawią się w aplikacji adidas 14-ego lutego, kiedy to zaczną się zapisy, 16-ego lutego będzie można odbierać kicksy. Oczywiście jest zła wiadomość, bo buty będą dostępne ekskluzywnie w Los Angeles.

5. Pamiętaj, że już jutro do gry wpadają Air Jordan III Free Throw Line. 

Air Jordan III Free Throw Line czyli White Cement już 14.02 w Nike

6. Kanye West złożył papiery, które mają spowodować, że Red October będą jego znakiem towarowym. Sugeruje to nic innego, jak to, że Kanye chce użyć nazwy w przyszłości. A być może chce zablokować ewentualny restock Air Yeezy 2 Red October od Nike? Kto to tam wie. West po raz pierwszy składał prośbę o nadanie znaku towarowego w 2013 roku, ale nie dokończył papierkologii.